Trwa ładowanie...
holderName
Gadżety

Sposób na okruszki - szufelka automatyczna Leovac

System centralnego odkurzania to alternatywa dla tradycyjnego odkurzacza. W asortymencie jedynego polskiego producenta centralnego odkurzania, firmy UST-M, poza standardowymi elementami systemu: gniazdem, wężem ssącym czy materiałami instalacyjnymi, takimi jak rury czy kształtki, teraz znaleźć możemy m.in. szufelkę automatyczną Leovac.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sposób na okruszki - szufelka automatyczna Leovac
(Materiały prasowe)
holderName

Szufelka automatyczna, zwana inaczej podmiotką, sprawdzi się szczególnie w miejscach, gdzie często gromadzą się drobne zabrudzenia, takie jak okruchy, piach czy popiół. Właśnie dlatego najczęściej instaluje się ją w kuchni, przedsionku czy w okolicach kominka. Podmiotka pomoże także uporać się z sierścią zwierząt czy zwykłym kurzem. Aby szybko i bez schylania się uprzątnąć śmieci, wystarczy je podmieść szczotką w okolice otworu szufelki, a następnie stopą włączyć specjalny przycisk. Brud zostanie odprowadzony do przewodów systemu.

Szufelki automatyczne Leovac, będące elementami systemu centralnego odkurzania Vacu USM, dostępne są w dwóch wersjach - UNO i DUE. Wersja DUE stworzona została z myślą o instalacji przy niskich cokołach meblowych, dlatego najczęściej wybierana jest w przypadku kuchni. W przedpokoju czy przy kominku warto zdecydować się na wariant UNO, który montujemy bezpośrednio na ścianie lub przy cokołach meblowych o standardowej wysokości.

 (fot. Materiały prasowe)
((fot. Materiały prasowe))

Zarówno wersja UNO jak i DUE występuje w aż dziewięciu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można je dopasować do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji wnętrz. Pośród kolorów, oprócz tradycyjnej bieli, szarości, kremu oraz jasnego i ciemnego odcienia brązu, znajdziemy także szufelkę czarną, złotą, srebrną i szampańską.

Cena: około 160 zł brutto/szt.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Zobacz: Odkurzacz centralny - wady, zalety i koszty

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów