Przenośny ogrzewacz dłoni na baterie

Przenośny ogrzewacz dłoni na baterie
Źródło zdjęć: © ezgear.com

05.12.2009 23:34, aktual.: 06.12.2009 00:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma ezGear posiadająca w swojej ofercie szereg pomysłowych i użytecznych akcesoriów m.in. do iPhonea, iPoda czy konsol do gier zaprezentowała przenośny podgrzewacz dłoni, który zapewni nam ciepło...

Jakiś czas temu prezentowaliśmy gadżety, które pomagają ogrzać się siedząc przed komputerem. Wśród nich znalazły stylowe rękawiczki Thanko zasilane poprzez port USB. Niestety ich zastosowanie w praktyce może okazać się mało wygodne – ze względu na kabel, który ogranicza swobodę przemieszczania się. Firma ezGear posiadająca w swojej ofercie szereg pomysłowych i użytecznych akcesoriów m.in. do iPhonea, iPoda czy konsol do gier zaprezentowała przenośny ogrzewacz dłoni, który zapewni nam ciepło gdziekolwiek tylko chcemy.

Urządzenie zostało wyposażone w ładowaną poprzez port USB litowo-jonową baterię o pojemności 125. mAh oraz aluminiową powierzchnię nagrzewającą się do 40 stopni Celsjusza. Zgodnie z danymi producenta, proces ładowania trwa do dwóch godzin, a zastosowany akumulator powinien wystarczyć na ponad 500 takich cykli. Całość wyróżnia się niewielkimi gabarytami – mierzy 89 mm x 40 mm x 8 mm i waży nieco ponad 45 gramów. Po włączeniu ogrzewacz oddaje ciepło nawet przez 3 godziny. Urządzenie może świetnie się sprawdzić zimą, np. podczas uprawiania sportów, spacerów z psem, dojazdów do szkoły itp.

Ogrzewacz ma trafić na rynek już 14 grudnia w cenie niespełna 30 dolarów. Jest to znacznie tańsza propozycja od podobnego urządzenia znajdującego się w ofercie Sanyo – eneloop.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)