Specjalna oferta audiobooków dla klientów Orange

Specjalna oferta audiobooków dla klientów Orange

07.06.2010 13:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Serwis audioteka.orange.pl to portal dla klientów Orange, dzięki któremu będą mieli dostęp do bogatej kolekcji audiobooków, w formatach zoptymalizowanych dla odtwarzaczy multimedialnych i telefonów. Do końca czerwca użytkownicy telefonów Orange mogą kupić wybrane nagrania z 25% rabatem, a wkrótce zyskają również dostęp do specjalnych, przedpremierowych ofert.

W serwisie audioteka.orange.pl jest dostępnych blisko półtora tysiąca pozycji, uporządkowanych w działach tematycznych. Oprócz nowości (takich jak: „I że Cię nie opuszczę... czyli love story" Elizabeth Gilbert, czy też „Dziewczynka w czerwonym płaszczyku" Romy Ligockiej) i bestsellerów (jak pierwszy tom „Millenium" Stiega Larsona, czy „Narrenturm" Andrzeja Sapkowskiego)
, miłośnicy literatury znajdą pozycje z zakresu literatury polskiej i światowej, bajek, biografii, nauki języków obcych, literatury dla młodzieży, sensacji i kryminału, science fiction oraz literatury faktu. Oferta serwisu będzie stale powiększana o nowości wydawnicze i ponadczasowe bestsellery.

„Nasz nowy serwis to nie tylko ciekawa oferta pozwalająca na słuchanie książek w podróży. Często jest to jedyna możliwość kontaktu z najnowszymi dziełami literatury dla osób starszych i z wadami wzroku. PTK Centertel, podobnie jak inne spółki Grupy TP, dąży do tego by w rozwoju nowych usług, kierować się również wskazaniami społecznej odpowiedzialności biznesu i ten aspekt miał dla nas istotne znaczenie przy tworzeniu tej oferty" - podkreśla Krzysztof Sieczkowski, dyrektor Rozwoju Produktu i Kontentu Grupy TP.

Obraz

Do końca czerwca każdy klient Orange, który po skompletowaniu zamówienia wpisze w przeznaczonym do tego polu kod rabatowy orange otrzyma upust w wysokości 25. na zamówione przez siebie pozycje. Planowane są też specjalne przedpremierowe wydania, do których jako pierwsi dostęp zyskają użytkownicy audioteka.orange.pl. Pierwszą z takich pozycji są książki: nagrodzony nagrodą im. Janusza A. Zajdla „Pan Lodowego Ogrodu. Tom 1" Jarosława Grzędowicza i, zawierający nominowane do tej nagrody opowiadanie „Cicha noc", zbiór „Kłamca" Jakuba Ćwieka. Od 7 do 13 czerwca, jeszcze przed oficjalną premierą, będą one dostępne dla klientów serwisu audioteka.orange.pl.

Dostęp do audiobooków w Orange jest prosty. Wystarczy mieć (lub założyć) konto klienta na portalu www.orange.pl oraz zarejestrować się w serwisie audioteka.orange.pl, używając tego samego loginu i hasła.

Po zalogowaniu do serwisu można rozpocząć tworzenie własnej, wirtualnej półki, na której będą gromadzone zakupione tytuły. Przed zakupem można zapoznać się z opisami i recenzjami dotyczącymi wybranych pozycji, ich autorów i wykonawców a także odsłuchać fragmenty każdego z oferowanych audiobooków.

Ze zgromadzonych tytułów można korzystać wielokrotnie i pobierać je w formatach opracowanych z myślą o odtwarzaniu na komputerze, odtwarzaczach mp3. telefonach komórkowych, sprzęcie domowym czy odtwarzaczach samochodowych (z płyty CD lub pamięci flash). Płatności za zakupione tytuły można dokonać za pomocą licznych kanałów płatności, m.in. eCard, płatność kartą oraz ePrzelew. W przyszłości planowane jest także uruchomienie płatności bezpośrednio z telefonu komórkowego.

Portal audioteka.orange.pl został stworzony przez firmę MDPL (właściciel platformy audioteka.pl) specjalnie dla klientów Orange.

Więcej informacji na ten temat na audioteka.orange.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także