Trwa ładowanie...
d42jiga

SoundLink Around-Ear II - wysokiej klasy słuchawki bezprzewodowe

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
SoundLink Around-Ear II - wysokiej klasy słuchawki bezprzewodowe
(mat. prasowy)
d42jiga
(fot. mat. prasowy)

Marka Bose jest znana każdemu miłośnikowi dobrego brzmienia. Dlatego już niedługo na polskim rynku pojawią się bezprzewodowe słuchawki SoundLink Around-Ear II.

Prezentowany model słuchawek oferuje do 15 godzin pracy, możliwość jednoczesnej obsługi dwóch urządzeń, szybkie parowanie przy pomocy łączności NFC, płynną synchronizację obrazu i dźwięku, wygodne przełączanie pomiędzy muzyką i rozmowami, intuicyjne sterowanie oraz polecenia głosowe ułatwiające obsługę.

d42jiga

SoundLink Around-Ear II zostały wyposażone w technologie aktywnej korekty dźwięku, dzięki czemu usłyszymy bogate brzmienie utworów muzycznych niezależnie od głośności. Odtwarzany dźwięk jest zbliżony do postaci, w której został nagrany - nie ma potrzeby modyfikować go lub sztucznie rekonstruować.

(fot. mat. prasowy)

Dzięki wbudowanemu systemowi mikrofonów, słuchawki firmy Bose zapewniają nam głos w jakości HD i automatyczny system regulacji dźwięku reagujący na silny wiatr lub duży hałas. Ponadto możemy nawiązać połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie, np. oglądać film lub transmisję sportową na tablecie i dzwonić z telefonu.

SoundLink Around-Ear II ważą zaledwie 149 gramów. Ponadto dysponują miękkimi poduszkami i wąskim pałąkiem. Możemy je złożyć na płasko i schować w dołączonym do zestawu pokrowcu.

d42jiga

Nowe modele słuchawek będą dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Pojawią się w sprzedaży pod koniec września 2015 r w sugerowanej cenie 1199 PLN.

Źródło: Bose / WP

d42jiga

Podziel się opinią

Share

d42jiga

d42jiga
Więcej tematów