Nowa wersja mini głośnika od Bose : SoundLink Mini II

Nowa wersja mini głośnika od Bose : SoundLink Mini II

Nowa wersja mini głośnika od Bose : SoundLink Mini II
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.06.2015 12:42

Unowocześniony głośnik Bose SoundLink Mini II jest wyposażony w zestaw głośnomówiący, który umożliwia prowadzenie rozmów bez słuchawki, akumulator o dłuższym czasie pracy, funkcję Multi-Connect do telefonu i tabletu oraz w instrukcje głosowe ułatwiające parowanie.

Głośnik ma wbudowany zestaw głośnomówiący, co umożliwia prowadzenie rozmów - wystarczy tylko nacisnąć przycisk w górnej części głośnika. Po zakończeniu rozmowy odtwarzanie muzyki zostaje automatycznie wznowione. Jednocześnie można podłączyć dwa urządzenia Bluetooth, co umożliwia odtwarzanie muzyki lub dowolnych innych multimediów z telefonu lub tabletu. Procedurę parowania ułatwiają nowe instrukcje głosowe, które wyjaśniają kolejno każdy etap połączenia z urządzeniem mobilnym i rozpoznają urządzenia po nazwach dzięki funkcji syntezy mowy. Mini II przechowuje w pamięci osiem ostatnio używanych urządzeń Bluetooth, dzięki czemu nie trzeba parować ich ponownie.

SoundLink został wyposażony w udoskonalony akumulator litowo-jonowy, który może pracować do 1. godzin. Ładować można go z niemal dowolnego źródła zasilania USB, zaś dołączona podstawka ładująca zapewnia nieprzerwaną gotowość do działania. Mini II waży 668 g i ma 5,1 cm wysokości, 18 cm szerokości i 5,8 cm głębokości. Tradycyjna obudowa z anodyzowanego aluminium jest odporna na zadrapania i ślady odcisków palców. Opatentowane, podwójne pasywne radiatory w połączeniu z dwoma niestandardowymi przetwornikami o wysokiej wydajności dbają o pełnię i czystość dźwięku oraz znacznie głębsze brzmienie niskich tonów. Przy zmianie poziomu głośności technologia cyfrowego przetwarzania sygnałów optymalizuje dźwięk, zapewniając zrównoważone brzmienie przy każdym poziomie odsłuchu.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)