Saturn ma niespodziankę dla swoich klientów. Wystarczy kupić telewizor

Strona głównaSaturn ma niespodziankę dla swoich klientów. Wystarczy kupić telewizor
15.09.2016 14:23
Saturn ma niespodziankę dla swoich klientów. Wystarczy kupić telewizor
Źródło zdjęć: © Wikimedia Commons

Uprawiacie sport? Jeśli tak, to doskonale wiecie, że odpoczynek jest równie ważny jak dobry, męczący trening. To chwila relaksu pozwala na regenerację organizmu. Saturn chce pomóc aktywnym i w swoich sklepach przygotował dla nich sportową niespodziankę.

Jeśli chcecie trenować i odpoczywać na najwyższym, technologicznym poziomie, promocja, którą przygotował sklep Saturn, przypadnie wam do gustu. W dniach od 1. do 21 września br. trzeba udać się do sklepu tej sieci, bądź skorzystać z możliwości zakupu w sklepie internetowym i... zaopatrzyć się w telewizor. To wystarczy, by wraz z nim otrzymać nowoczesny zegarek sportowy.

Promocja powstała z myślą o tych, którzy przy zakupie nowego telewizora obawiają się, że za bardzo spodoba im się leżenie na kanapie i oglądanie ulubionego serialu. Dzięki sportowemu zegarkowi, który klient dostanie przy zakupie nowego z 20. objętych promocją odbiorników, sytuacja zmienia się diametralnie. Gadżet zachęci ich do wyjścia z domu i wysiłku fizycznego. Zegarek sportowy Tomtom to mobilizacja do treningu. W ten sposób możliwe jest zachowanie balansu między sportem, a leniuchowaniem.

288883909868202042
Źródło zdjęć: © Odbierz zegarek sportowy Tomtom przy zakupie telewizora. (fot. Saturn)

_ - Od lat w sklepach sieci Saturn oferujemy produkty i gadżety, które wspierają aktywność fizyczną. W ramach najnowszej akcji wszyscy klienci, którzy kupią jeden z promocyjnych modeli telewizorów, otrzymają do niego zegarek sportowy GPS Tomtom Spark. Taki zegarek to niezbędny technologiczny gadżet, który pozwala zaplanować trening – monitoruje tempo i czas trwania aktywności, pokonany dystans, a także spalone kalorie. A po wysiłku fizycznym doskonałym relaksem oraz regeneracją będzie seans ulubionego filmu lub serialu w naszym domowym kinie - _mówi o akcji Marcin Półćwiartek z Działu Zakupu sieci Saturn.

Promocja _ "Odbierz zegarek sportowy Tomtom przy zakupie telewizora" _ w sieci Saturn, obowiązuje od 15 do 21 września 2016 lub do wyczerpania zapasów promocyjnych zestawów i obejmuje wybrane modele telewizorów. Obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sklepie internetowym sieci Saturn (z wyłączeniem zakupów w Outlecie). Więcej tutaj: www.saturn.pl.

Za: Informacja Prasowa Saturn

_ ew _

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)