Samsung Level Link - niewielki transmiter Bluetooth

Samsung Level Link - niewielki transmiter Bluetooth
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

05.05.2015 13:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung pokazał kolejne urządzenie audio z serii Level. Tym razem jest to bezprzewodowy odbiornik i nadajnik dźwięku pracujący w technologii Bluetooth.

Level Link to urządzenie, które może być wykorzystane zarówno jako nadajnik jak i odbiornik dźwięku. Transmiter pozwala połączyć urządzenia pracujące w technologii Bluetooth z tymi, które akceptują tylko połączenia kablowe.

Urządzenie obsługuje kodeki Samsung HD i aptX. Wykorzystując port AUX 3.5 mm, urządzenie zamieni każde urządzenie niekompatybilne z technologią Bluetooth w bezprzewodowy nadajnik lub odbiornik. Dzięki niewielkim rozmiarom (54.8x19.6x9.9 mm) i niskiej wadze (11.8 grama) można je wykorzystywać jako urządzenie osobiste. Bateria pozwoli na korzystanie z urządzenia do 6 godzin bez przerwy, a także na 20. godzin w trybie czuwania. Level Link został wyposażony w przyciski umożliwiające kontrolę głośności oraz zmianę odtwarzanych ścieżek.

Level Link sprawdzi się jako odbiornik Bluetooth. Korzystając z niego, zamienimy dowolne słuchawki przewodowe w wygodny, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z wbudowanym mikrofonem. Funkcjonalność ta sprawdzi się także podczas jazdy samochodem - dzięki zintegrowanemu mikrofonowi i klipsowi umożliwiającemu umieszczenie urządzenia w dogodnym miejscu stworzymy osobisty zestaw głośnomówiący, a poprzez podłączenie urządzenia do gniazda AUX odtworzymy muzykę ze smartfona wykorzystując system audio pojazdu. Na podobnej zasadzie Samsung Level Link umożliwi nam słuchanie muzyki z urządzeń mobilnych na domowych, analogowych systemach audio.

Za pomocą Level Link będziemy mogli także wysłać sygnał, korzystając z trybu nadajnika. Zaletą jest funkcja strumieniowania dźwięku do dwóch urządzeń jednocześnie. W tym trybie, może przykładowo przesyłać dźwięk z telewizora do dwóch par słuchawek w taki sposób, by nie przeszkadzać pozostałym domownikom. Dzięki tej funkcjonalności będziemy mieli także okazję poszerzyć bezprzewodowe systemy audio Multiroom o dowolne urządzenie, po podłączeniu do niego Level Link.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)