Trwa ładowanie...
CHIP

Samsung Galaxy S6 Edge jeszcze ciekawszy

Do MWC 2015 został nieco ponad miesiąc, a my w dalszym ciągu nie wiemy, ile wersji Galaxy S6 pokaże koreański producent. Na pewno będzie ich kilka i na pewno wszystkie będą interesujące, ale najciekawsza może okazać się odmiana z wygiętym ekranem.
Share
Samsung Galaxy S6 Edge jeszcze ciekawszy
Źródło: chip.pl
d3mvtrf

Co tu dużo mówić, patenty złożone przez Samsunga, które zostały właśnie ujawnione, mogą mocno pobudzić wyobraźnię. Nie tylko widać na nich to, o czym pisaliśmy wcześniej, czyli podwójnie wygięty ekran. Nikt nie spodziewał się bowiem, że może on być wygięty aż w takim stopniu! Tymczasem ilustracje patentowe pokazują wyświetlacz, który zagina się z każdej strony o pełne 18. stopni i w rezultacie na końcu równa się z tylną ścianką. Dzięki temu nawet jeśli ekran skierowany będzie w zupełnie inną stronę, użytkownik dalej ma możliwość zobaczenia wielu ikon różnych aplikacji, powiadomień itp. Niesamowity, trochę szalony pomysł, prawda?

 (fot. chip.pl)
Źródło: (fot. chip.pl)

To jeszcze nie koniec rewelacji. Kolejna ilustracja pokazuje bowiem tajemniczą funkcję wysuwania części telefonu (zaznaczonej żółtym kolorem). Nie wiadomo w tym momencie, czemu ma to wysunięcie służyć –. dalszemu powiększeniu ekranu, wygodniejszej rozmowie a może po prostu możliwości łatwego wymieniania akumulatora? Tak czy inaczej, wygląda to dość intrygująco.

d3mvtrf

Oczywiście to tylko ilustracje patentowe, które muszą oddawać ideę zastrzeganych pomysłów, a nie ich dokładną realizację. Mimo to Galaxy S6 Edge zapowiada się naprawdę bardzo, bardzo ciekawie, a z każdym kolejnym dniem robi się coraz więcej szumu naokoło premierowych produktów Samsunga.

Targi MWC Mobile World Congress odbędą się w Barcelonie na początku marca.
Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Samsung Galaxy S6 Edge może być jeszcze ciekawszy

d3mvtrf

Podziel się opinią

Share
d3mvtrf
d3mvtrf
Więcej tematów