Trwa ładowanie...
d4dvbx3
CHIP

Samsung Galaxy S5 - czy tak będzie wyglądać?

Galaxy S 5 raczej nie będzie mieć wygiętego ekranu, bowiem Samsung dopiero sonduje rynek nowym rodzajem wyświetlaczy. Zatem patrząc na tę koncepcję, możemy tylko powiedzieć: a szkoda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samsung Galaxy S5 - czy tak będzie wyglądać?
(chip.pl)
d4dvbx3

Przed głośną premierą jakiegoś urządzenia niezwykle często pojawiają się koncepcje tworzone przez fanów. Nie inaczej jest przed nadchodzącym wielkimi krokami debiutem smartfonu Samsunga. Chociaż wciąż nie wiemy, czy Galaxy S 5 zadebiutuje bliżej stycznia, czy też bliżej kwietnia 201. roku, to możemy się spodziewać coraz większej liczby pogłosek w nadchodzących dniach i tygodniach.

Tym razem możemy wam pokazać koncepcję, której głównym elementem jest zakrzywiony wyświetlacz OLED o przekątnej 5,2. cala oraz rozdzielczości 2K. Wygięty miałby być nie tylko ekran, ale cała obudowa. Projektant dorzuca do tego 4-megapikselową kamerę z przodu, cztery wbudowane głośniki z wirtualnym dźwiękiem przestrzennym, a także 16-megapikselowy aparat z funkcją nagrywania filmów w 4K.

Z krążących po sieci pogłosek możemy się "dowiedzieć", że Galaxy S 5 może być wyposażony także w 4 GB pamięci RAM, 64-bitowy procesor czy skaner tęczówki oka.

(fot. chip.pl)
Podziel się

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Czy tak będzie wyglądać nowy Galaxy S5?"

d4dvbx3

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d4dvbx3

d4dvbx3