Samsung Galaxy S5 będzie wodoodporny

Samsung Galaxy S5 będzie wodoodporny

Samsung Galaxy S5 będzie wodoodporny
24.02.2014 11:30, aktualizacja: 08.07.2016 10:50

Na nowym filmie reklamowym nie widać nowego Samsunga Galaxy S5, ale i tak mówi on bardzo dużo o nowym topowym smartfonie koreańskiego producenta.

Gdyby zebrać wszystkie pogłoski, jakie dotyczą modelu Galaxy S5. to po pierwsze okazałoby się, że wiemy już o nim właściwie wszystko (są nawet wyniki benchmarków), a po drugie danych technicznych starczyłoby do rozdzielenia co najmniej czterech, jak nie pięciu modeli. Jednak tuż przed spodziewaną premierą nowego topowego smartfona Samsunga pogłoski stają się już coraz bardziej prawdopodobne, a ostatnio producent sam zaczął podgrzewać atmosferę, zdradzają różne ciekawe szczegóły dotyczące tego modelu.

Ostatnio nastąpiło kolejne "uchylenie rąbka tajemnicy" w postaci filmu pod tytułem "Samsung UNPACKED". Warto go obejrzeć i wyciągnąć odpowiednie wnioski:

Po obejrzeniu tego trailera jesteśmy niemal na sto procent pewni, że Galaxy S5 będzie wstrząso- i wodoodporny, a także wyposażony w różnego rodzaju nowe funkcjonalności związane z aktywnym wypoczynkiem, sportem i szeroko rozumianym "fitness". Jeśli dodamy do tego czytnik biometryczny i "wypasioną" konfigurację sprzętową (m.in. pamięci DDR4. USB 3.0, nowy procesor lub procesory, nowy ekran lub ekrany o wysokiej rozdzielczości) to może się okazać, że dominacja Samsunga na światowym rynku smartfonów jeszcze się wzmocni.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Dropbox się zmienia. Użytkownicy są wściekli"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)