Polujesz na Pokemony? Spraw sobie ten celownik!

Polujesz na Pokemony? Spraw sobie ten celownik!
23.07.2016 12:15
Polujesz na Pokemony? Spraw sobie ten celownik!
Źródło zdjęć: © chip.pl

Sprawa jest teoretycznie prosta ? plany specjalnej nakładki na smartfona są za darmo udostępnione w sieci. Teoretycznie, bo dobrze by było mieć w takim razie dostęp do drukarki 3D. Aha, no i iPhone'a 6.

Łapanie miłych potworków w Pokemon Go podobno nie weszło jeszcze nawet w fazę swej największej popularności, ale tu i ówdzie pojawiają się związane z tym zjawiskiem socjologicznym (nazwa "gra" to stanowczo za mało) różne drobne oszustwa. Można kupić sobie odpowiednio już "wzbogacone" konto, ale jak chcemy być uczciwi, to przynajmniej można sprawić sobie specjalny celownik, który zdecydowanie ułatwia celowanie w pokemony.

Czasami jest bowiem tak, że w kluczowym momencie rzucenia w kierunku pokemona wirtualną kulką, palec gracza trochę się omsknie i nie zostanie przesunięty idealnie prosto. Innymi słowy - pudło. Żeby temu zapobiec, można po prostu dużo ćwiczyć, albo też sprawić sobie celownik.

Stworzył go niejaki Jon Clever i za darmo udostępnił jego plany w sieci. Celownik ma odpowiednio prostą "rynienkę" do przesuwania palca oraz otwory na wirtualne przyciski. Nic tylko drukować, celować i... zdobywać nowe pokemony.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Pokemon Go - pierwsza ofiara śmiertelna

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)