Polska premiera BlackBerry Curve 9360 w Orange

Polska premiera BlackBerry Curve 9360 w Orange
Źródło zdjęć: © BlackBerry

23.11.2011 15:22, aktual.: 23.11.2011 15:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Research In Motion oraz PTK Centertel ogłaszają, że nowy smartfon BlackBerry Curve 9360, z systemem operacyjnym BlackBerry 7 OS, jest dostępny w ofercie Orange dla Firm.

Research In Motion (RIM) (NASDAQ: RIMM; TSX: RIM) oraz PTK Centertel ogłaszają, że nowy smartfon BlackBerry Curve 9360, z systemem operacyjnym BlackBerry 7 OS, jest dostępny w ofercie Orange dla Firm.

Orange jest pierwszym operatorem w Polsce, który oferuje najnowszy model smartfona RIM serii Curve - BlackBerry 9360. Z nową aktywacją, lub przy przedłużaniu umowy w planach taryfowych Optymalny i Optymalny z Internetem można go kupić już za 1 zł + VAT.

Ponadto klienci wybierający nowy smartfon BlackBerry 9360. podobnie jak BlackBerry 9810 lub BlackBerry 9900 mogą skorzystać z promocji, w której otrzymają bezpłatnie usługę inteligentnej Nawigacji Orange w telefonie, na 24 miesiące.

BlackBerry Curve 936. został zaprojektowany dla dużego i ważnego segmentu globalnego rynku telefonów komórkowych, z myślą o klientach, którzy chcą zastąpić swoje telefony nowym, przystępnym cenowo, łatwym w obsłudze i w pełni funkcjonalnym smartfonem BlackBerry Curve. Dodatkowo smartfon zapewni im wygodną synchronizację z mediami społecznościowymi.

„Nowy model jest kontynuacją odnoszącej niesamowite sukcesy linii BlackBerry Curve i rozszerzeniem największej światowej premiery smartfonów BlackBerry w historii”, powiedział Paul Lucier, Managing Director of Northern Europe & Russia, Research In Motion. „Nowe smartfony BlackBerry Curve są fantastyczne i oferują użytkownikom znacznie większą wydajność oraz możliwość korzystania z mediów społecznościowych.”

Wszystko, czego potrzebujesz

Nowy smartfon BlackBerry Curve 936. jest smukły, stylowy i po prostu piękny. Oprócz ergonomicznej obudowy charakteryzuje go ułatwiająca szybkie i dokładne pisanie wygodna klawiatura QWERTY oraz optyczny trackpad do ułatwiający nawigację za pomocą jednej ręki. Nowe smartfony posiadają wsparcie dla GPS i Wi-Fi. W połączeniu z aparatem 5 MPix z lampą błyskową i funkcją nagrywania filmów, umożliwiają szybkie udostępnianie uchwyconych nim momentów w serwisach społecznościowych. Wejścia micro SD / SDHC obsługują karty pamięci do 32 GB, co pozwala przechowywać w smartfonie znacznie więcej danych i plików multimedialnych.

Oprócz systemu operacyjnego BlackBerry 7 OS, nowe smartfony BlackBerry Curve są wyposażone w szereg zaawansowanych udogodnień sprzętowych, w tym ulepszone procesory, wyświetlacze oraz pamięć. Obsługują one również technologię NFC (Near Field Communications), która daje szereg możliwości, w tym parowania akcesoriów lub odczytywania znaczników SmartPoster poprzez dotknięcie smartfonem. Smartfon BlackBerry Curve 936. spełnił wszystkie wymogi pod względem funkcjonalności, interoperacyjności oraz bezpieczeństwa i otrzymał niedawno certyfikat MasterCard Worldwide. Certyfikat oznacza, że każdy bank na świecie obsługujący MasterCard PayPass, będzie mógł wdrożyć konta MasterCard PayPass na kartę SIM smartfonów BlackBerry.

Najlepsza w swojej klasie komunikacja oraz media społecznościowe

Smartfon BlackBerry Curve 936. zapewnia najwyższej jakości mobilną komunikację oraz wygodę w korzystaniu z mediów społecznościowych. Dostarcza komplet funkcjonalności telefonu, poczty email, wiadomości oraz aplikacji społecznościowych, zapewniając użytkownikom łączność i efektywność pracy przez cały dzień: - Fabrycznie wgrana, najnowsza wersja BBM (BlackBerry Messenger), umożliwia wykorzystanie funkcji BBM w innych aplikacjach, takich jak Foursquare, pozwalając użytkownikom na łatwą interakcję z poziomu zsynchronizowanej aplikacji.

- Zaktualizowana aplikacja Social Feeds (2.0. została rozszerzona o możliwość pobierania aktualizacji z mediów, podcastów oraz ulubionych stron i wyświetlania ich w jednym widoku.

- Nowa aplikacja Facebook dla smartfonów BlackBerry (2.0. wprowadza funkcje, takie jak chat czy integracja z BBM, ułatwiając użytkownikom łączenie się ze znajomymi z Facebooka w czasie rzeczywistym przy wykorzystaniu powiadomień push.

- Twitter dla smartfonów BlackBerry dostarcza szeroką gamę funkcjonalności, w tym korzystanie z powiadomień Push w czasie rzeczywistym oraz integrację z Social Feeds.

Nowy BlackBerry 7 OS

System operacyjny BlackBerry 7 OS jest wyposażony w przeglądarkę BlackBerry nowej generacji, która łączy w sobie znacznie większą wydajność zaawansowanego silnika przeglądarki WebKit z ulepszeniami sprzętu w smartfonie BlackBerry Curve 9360. W efekcie umożliwia znacznie szybsze, bardziej płynne przeglądanie Internetu oraz niezapomniane wrażenia z grania i oglądania filmów.

BlackBerry 7 OS zawiera również wiele innych fabrycznie wgranych aplikacji i zintegrowanych funkcji zwiększających produktywność:

- Aplikacja Documents To Go dostępna bezpłatnie w wersji premium - oferuje użytkownikom zaawansowane funkcje edycji dokumentów i przeglądania plików PDF.

- Usługa BlackBerry Protect zapewnia klientom bezpieczeństwo w zakresie archiwizacji i zabezpieczenia ich danych osobowych w chmurze. Dzięki BlackBerry Protect, użytkownicy mogą zlokalizować swoje zagubione smartfony BlackBerry za pomocą GPS lub zdalnie włączyć dzwonek, który pomoże w odnalezieniu smartfonu jeśli znajduje się on w pobliżu.

- Zintegrowane z systemem operacyjnym, BlackBerry Balance ułatwia użytkownikom pełne wykorzystanie potencjału BlackBerry zarówno do pracy jak i do celów prywatnych, bez konieczności stosowania dodatkowych, zaawansowanych zabezpieczeń i kontroli.

- Popularna, uniwersalna funkcja wyszukiwania wzbogacona o obsługę wyszukiwania głosowego sprawia, że użytkownicy mogą wygodniej wyszukiwać potrzebne informacje zapisane w urządzeniu lub znajdujące się w sieci.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)