PGA - targi w wielkim stylu

PGA - targi w wielkim stylu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

10.10.2014 14:33, aktual.: 10.10.2014 14:55

Już w październiku, w dniach od 24 do 26 października 2014 r. tłumy zapalonych graczy, miłośników rozrywki multimedialnej i sprzętowych maniaków spotka się na dorocznym święcie Poznań Game Arena, czyli Targach Gier i Rozrywki Multimedialnej. Co tym razem dostarczy niezapomnianych wrażeń?

Sam udział w tym największym w Polsce wydarzeniu gamingowym i niespotykana nigdzie indziej atmosfera sprawiają, że emocje sięgają zenitu, a każde z towarzyszących targom wydarzeń na długo pozostaje w pamięci uczestników. Tym razem organizatorzy zapewniają, że potęga PGA nie pozwoli przejść obojętnie obok setek znakomicie wyposażonych stanowisk do gier, dziesiątek organizowanych konkursów i nowych pozycji w targowym programie.

*ZAJRZYJ NA STRONĘ: www.gamearena.pl *

- Poznań Game Arena to fenomen, który z roku na rok przyjmowany jest przez najcudowniejszą publiczność pod słońcem z coraz większym entuzjazmem –. mówi Łukasz Wołonkiewicz, dyrektor Targów PGA. – Stan euforii udziela się nie tylko nam – organizatorom, ale również wystawcom, których zaangażowanie w targi i zaplanowane na stoiskach atrakcje przyciągają blisko 50 000 zwiedzających. Choć do rozpoczęcia tegorocznej edycji pozostały jeszcze dwa miesiące, to ja już zapewniam, że do tej gry po prostu trzeba wejść! – pointuje.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

INFORMACJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH ZNAJDZIESZ TUTAJ

Bez wątpienia najbardziej spektakularną nowością PGA 201. będzie Strefa Urządzeń Mobilnych, która nie tylko doskonale uzupełni dotychczasowy zakres tematyczny targów, ale również wpisze się w tak popularny dziś trend hołdujący m.in. dostępowi do ulubionych gier w każdym miejscu i czasie. Organizatorzy nie chcą jeszcze zdradzać wszystkich szczegółów, ale wiadomo już, że do zwieńczonej w ubiegłym roku Strefy Niezależnych Twórców Gier podczas tej edycji dołączą developerzy również ze Skandynawii i Niemiec, udowadniając tym samym, że Poznań Game Arena to doskonałe miejsce międzynarodowej promocji. Tradycyjnie już w bogatym programie imprez towarzyszących niezwykle ważną pozycję zajmuje Zjazd Twórców Gier oraz Finały Ligii Cybersport i konkurs Cosplay. Uwagę spodziewanej liczby blisko 50 000 zwiedzających przykuć mają niekwestionowane gwiazdy PGA, a więc najnowocześniejszy sprzęt nie tylko dla graczy – procesory, karty graficzne, komputery, laptopy, konsole i akcesoria oraz te najważniejsze – premierowe tytuły
gier.

Już wkrótce Poznań Game Arena uczyni ze stolicy Wielkopolski najważniejszą dla graczy lokację, na polu której toczyć się będą rozgrywki o dobrą zabawę i to, co najważniejsze –. satysfakcję.

INFORMACJE O WYDARZENIACH TOWARZYSZĄCYCH DOSTĘPNE SĄ TUTAJ

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)