Outlet ze sprzętem Apple popularny

Outlet ze sprzętem Apple popularny

Outlet ze sprzętem Apple popularny
17.07.2009 12:00

Kilkadziesiąt osób odwiedziło w ubiegłym tygodniu outlet ze sprzętem Apple.
W sklepie uruchomionym przez dystrybutora Apple w Polsce, można było kupić m.in. komputery MacBook w cenie niższej o 20% oraz akcesoria do iPoda i iPhone tańsze nawet o 90%.

- Największym powodzeniem cieszyło się oprogramowanie QuarkXPress, a także stacje dokujące z radiem do iPoda. Klienci kupowali po kilka opakowań etui do iPoda i iPhone, które przeceniliśmy na 1. zł oraz słuchawki firmy Apple. Można je mieć już za 29 zł. – mówi Paweł Martyniuk, Product Manager iSource S.A.

Cenowym hitem jest też system kina domowego firmy Denon, na który zamiast 3193 zł netto, można wydać jedynie 1500 zł.
Outlet, mieszczący się w warszawskich Włochach oferuje nadwyżki produkcyjne, końcówki serii, sprzęt powystawowy i potestowy, a także tzw. sprzęt odświeżony (refurbished), pochodzący ze zwrotów sklepowych i wymiany parku maszynowego u dużych klientów na nowsze modele.

Obraz
© (fot. iSource)

W tej chwili oferta sklepu obejmuje ponad 12. produktów marek takich jak Apple, Adobe, Quark, Griffin, Miglia, Samsung, XtremeMac, Gear4 czy Crumpler, jednak planowany jest jej rozwój, zarówno pod względem liczby produktów, jak i ich rodzajów.

- Ceny w ofercie outletu są dużo niższe niż w oficjalnym cenniku, dlatego oferta zmienia się dosyć szybko, praktycznie codziennie. Dotyczy to zwłaszcza komputerów, głośników czy stacji dokujących, ale często zmienia się także asortyment akcesoriów do iPoda i iPhone. –. tłumaczy Paweł Martyniuk. – Przed wybraniem się do sklepu, warto sprawdzić czy interesujący nas produkt jest w ofercie outletu. - dodaje.

Aktualna lista produktów dostępnych w sprzedaży outletu iSource wraz z cennikiem i specjalną ofertą tygodnia jest dostępna na stronie www.isource.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)