Oto najmniejszy smartfon z Androidem - Posh Mobile Micro X S240!

Strona głównaOto najmniejszy smartfon z Androidem - Posh Mobile Micro X S240!
20.04.2016 15:00
Oto najmniejszy smartfon z Androidem - Posh Mobile Micro X S240!
Źródło zdjęć: © YouTube / Unbox Therapy

Szybko przyzwyczailiśmy się do dużych przekątnych ekranu. Wyraźny wyświetlacz, na którym mieszczą się najważniejsze dla nas treści zwycięża często nad ergonomią użytkowania i producenci zdają się to doskonale rozumieć. A co z osobami, którym wielkie ekrany zupełnie nie są potrzebne?

Być może właśnie dla takiej niszy powstał smartfon Posh Mobile Micro X S240. Dostępne w czterech wersjach kolorystycznych (białej, czarnej, niebieskiej i koralowej) urządzenie posiada wyświetlacz o przekątnej wynoszącej zaledwie 2,4-cala! Na tak niewielkim ekranie da się zmieścić trzy rzędy androidowych ikonek.

Co jeszcze oprócz swojej kompaktowej formy ma do zaoferowania Micro X S240. Pod maską znajdziemy dwurdzeniowy procesor 1.0 GHz, 512 MB RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej, łączność LTE oraz dwie kamerki - przednią o rozdzielczości VGA i tylną o rozdzielczości 2 Mpix. Całość działa pod kontrolą Androida 4.4. Innymi słowy - szału nie ma. Ale jest mały.

Jak słusznie zauważa prezenter kanału _ Unbox Therapy _ taki smartfonik (zdrobnienie samo ciśnie się na usta) nadawałby się idealnie dla dzieci, które nie utrzymają w dłoniach za długo flagowych modeli znanych marek. Dorosłemu użytkownikowi kłopot sprawia tu przede wszystkim maleńka klawiatura QWERTY, w którą ciężko utrafić palcami. Jeśli jednak ktoś byłby zainteresowany kupnem takiego smartfona, może go otrzymać za 89,99 dolara bezpośrednio na stronie producenta.

To jest ciekawe! Ten smartfon kupisz za niecałe... 4 dolary. Oto Freedom 251

słk

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Nowa konstola PlayStation Neo

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)