Najmniejszy telefon świata

Najmniejszy telefon świata

Najmniejszy telefon świata
Źródło zdjęć: © Giznet.pl
06.03.2013 12:30

Pamiętacie jeszcze scenę z Zabójczej Broni 4, w której Chris Rock dyskutował żywo z Joe Pescim na temat spisku producentów telefonów komórkowych? Wygląda na to, że jego obawy się sprawdziły – japoński operator Willcom wprowadza do sprzedaży telefon tak mały, że trudno będzie go nie zgubić.

Phone Strap 2 WX06A, bo tak nazywa się to maleństwo, ma być „najmniejszym i najlżejszym telefonem”. na świecie. Telefon mierzy jedynie 32 x 70 x 10.7mm i waży tylko 32 gramy. Ale po co komu urządzenie, które wyposażono w wyświetlacz o przekątnej jednego cala?

Operator uważa, że Phone Strap 2. który pozwala na prowadzenie 2 godzin rozmów (12 dni w stanie czuwania) i podstawową funkcjonalność w postaci dzwonienia, wysyłania smsów i maili, będzie świetnym dodatkiem do większego telefonu lub tabletu. No i oczywiście świetnie będzie nadawał się do gubienia.

Willcom zamierza zamówić i sprzedać w Japonii 1. tysięcy sztuk tego maleństwa w kolorach białym, czarnym i różowym. Nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie Phone Strap 2 wejdzie do sprzedaży ani ile będzie kosztował, ale nie będą to raczej astronomiczne kwoty.

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)