WP
CHIP

Opaska Microsoft Band zaprezentowana oficjalnie!

W końcu i Microsoft dołączył do klubu producentów "technologii ubieralnej" (czym prędzej musimy zmienić to tłumaczenie). Microsoft Band to opaska fitness, która kolekcjonuje dane o aktywności fizycznej swojego użytkownika.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Opaska Microsoft Band zaprezentowana oficjalnie!
(Materiały prasowe)
WP

Dane zbierane są przez mobilną aplikację dostępną na Androida, iOS oraz oczywiście na Windows Phone. Opaska od Microsoftu kolekcjonuje takie dane jak: liczba wykonanych przez nas kroków, tętno, spalone kalorie oraz jakość naszego snu.

Oprócz dbania o nasze zdrowie, Microsoft Band jest w stanie wyświetlać również powiadomienia z naszego telefonu, oraz dodawać nowe - za pomocą Cortany, asystenta głosowego Microsoftu. Opaska wyświetla też godzinę, ale tego zapewne domyśliliście się sami. Jak na razie nowy gadżet dostępny będzie tylko w Stanach Zjednoczonych - decydując się na premierę tylko na swoim rodzimym rynku, Microsoft podkreśla, że Microsoft Band będzie dostępna w ograniczonej liczbie egzemplarzy. Przynajmniej na początku. Jej cena, jak na USA, nie jest zbyt wygórowana - 19. dolarów (ok. 670 złotych).

WP

Gracze i fani marki Xbox z pewnością chcieliby również wiedzieć, że za wygląd opaski odpowiada Quentin Morris - człowiek, który zaprojektował pada do Xboxa One.

(fot. Materiały prasowe)
Podziel się

Jeśli chodzi o dostępność w Polsce, to na oficjalne kanały dystrybucji chyba nie ma co liczyć. Niestety Microsoft Polska potwierdził, że Microsoft Band nie jest i nie będzie dostępny w naszym kraju.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: O co chodzi z Share Play?

WP
Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP