Nowy procesor ADM - do gier i do zabawy

Nowy procesor ADM - do gier i do zabawy

Nowy procesor ADM - do gier i do zabawy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
28.05.2015 15:49

AMD wprowadza na rynek najnowszy procesor Serii A, który przeznaczony jest dla komputerów stacjonarnych. Procesor AMD APU A10-7870K przeznaczony jest dla typowych zastosowań w grach eSportowych i wielu innych tytułach, w których rozgrywka toczy się online.

Dzięki 1. rdzeniom obliczeniowym (4 CPU + 8 GPU) nowy proceosr oferuje wysoką moc obliczeniową i responsywność, która umożliwi użytkownikom komputerów z Windows 10 wykorzystanie pełni możliwości nowego systemu. Jednocześnie, dla osób zainteresowanych modernizacją komputera ten nowy procesor stanowi prosty sposób na zwiększenie wydajności zarówno graficznej, jak i obliczeniowej w przystępnej cenie. Od dziś można go dostać w sklepach internetowych w sugerowanej cenie 137 USD.

Procesor przygotowano do współpracy z Direct X 12. Mantle i Vulkan. Wykorzystuje on także architekturę Graphics Core Next (GCN), a także znane technologie ADM jak Quick Stream i AMD Eyefinity. AMD APU A10-7870K jest kompatybilny z ekosystemem dotychczasowych płyt głównych z gniazdem FM2+, dzięki czemu umożliwia łatwą modernizację komputera.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)