Nowe zdjęcie HTC One Max

Nowe zdjęcie HTC One Max

Nowe zdjęcie HTC One Max
Źródło zdjęć: © Giznet.pl
20.09.2013 11:30

Cóż, moda na produkowanie przerośniętych tabletofonów trwa w najlepsze. Redakcja znanego amerykańskiego portalu The Verge dotarła do kolejnych zdjęć nowej, około 6-calowej słuchawki HTC One Max.

Ze zdjęć, które wyciekły do sieci za pośrednictwem chińskiego portalu społecznościowego Weibo, dość łatwo możemy wywnioskować, że urządzenie (o ile nie jest podłym „fejkiem”) rozmiarami przewyższy nawet 5,7-calowego Samsunga Galaxy Note 3. Oznacza to, że przekątna ekranu nowego cacka Tajwańczyków może osiągnąć od 5,9 do około 6-cali, co pokrywałoby się z treścią większości wcześniejszych, niemniej nieoficjalnych doniesień na jego temat.

Zgodnie z pozostałymi, najświeższymi informacjami dotyczącymi specyfikacji przerośniętego smartfona, nowy HTC One Max będzie dysponował sporym, 5,9-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 192. na 1080 pikseli, kamerką HD oraz czterordzeniowym procesorem Qualcommu: Snapdragon 800 (zdaniem części anonimowych plotkarzy, hybryda zostanie zamknięta w oszczędnej obudowie z plastiku, przez co jej cena będzie zbliżona do kosztów nabycia mniejszego HTC One Mini)
.

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)