Nowe wersje Photoshop Elements 11 i Premiere Elements 11

Nowe wersje Photoshop Elements 11 i Premiere Elements 11

Nowe wersje Photoshop Elements 11 i Premiere Elements 11
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
25.09.2012 11:59, aktualizacja: 25.09.2012 12:34

Adobe przedstawiło nowe wersje swoich najlepiej sprzedawanych produktów konsumenckich do edycji zdjęć i filmów Adobe Photoshop Elements 11 i Adobe Premiere Elements 11. Photoshop Elements 11 to oprogramowanie ułatwiające edycję, porządkowanie i udostępnianie fotografii, natomiast Premiere Elements 11 umożliwia tworzenie amatorskich filmów na profesjonalnym poziomie. Oba programy dostępne są w wersji na Windows i MacOS.

Co nowego znajdziemy w Photoshop Elements 11? Całkowicie zmodyfikowany interfejs użytkownika oparty na tym samym silniku, co Adobe Photoshop. Oferuje on łatwe w obsłudze tryby edycji Quick, Guided i Expert, opcje dostępne za pomocą jednego kliknięcia, praktyczny pasek działań oraz duże, wyraźne ikony. W nowej wersji zdjęcia można porządkować według osób, miejsc (z wykorzystaniem funkcji geotagowania dostępnej w serwisie Mapy Google)
lub wydarzeń. Opcje edycji New Guided Edits ułatwiają stosowanie profesjonalnych efektów, takich jak technika tilt-shift (nachylenie i przesunięcie osi optycznej), winiety oraz high-key i low-key.
Dodano także nowe filtry, jak Comic, Graphic Novel oraz Pen & Ink, funkcję inteligentnego wycinania znaną z Photoshopa, a także funkcję udostępniania zdjęć w portalach społecznościowych.

Co nowego znajdziemy w Adobre Premiere Elements 11. Podobnie, jak w poprzednim programie zmieniono i udoskonalono interfejs użytkownika. Poszerzono dostępny wybór efektów wizualnych, przejść, tematów, tytułów, menu dyskowych oraz profesjonalnych opcji obróbki obrazu i dźwięku. W nowej wersji za pomocą narzędzia FilmLooks można nadać amatorskim nagraniom wideo styl nagrań profesjonalnych. Dostępne są takie funkcje, jak spowalnianie i przyspieszanie ruchu, wprowadzanie i dostosowywanie kolorów za pomocą suwaka oraz mieszanie kolorów. Opcja Quick Presets umożliwia natoamist szybkie wprowadzanie poprawek.

Ceny
Oprogramowanie Adobe Photoshop Elements 1. i Adobe Premiere Elements 11 (jako pakiet dwóch programów) jest dostępne w sugerowanej cenie detalicznej 125 EUR (103 EUR w przypadku aktualizacji), a Photoshop Elements 11 lub Premiere Elements 11 jako samodzielne produkty – po 83 EUR (68 EUR w przypadku aktualizacji).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)