Nowe głośniki 2.1 Microlab H200

Nowe głośniki 2.1 Microlab H200
Źródło zdjęć: © Microlab

12.07.2011 14:37, aktual.: 04.01.2012 15:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Microlab przygotowała system głośników 2+1, który zapewnia współpracę z całą gamą urządzeń multimedialnych, takich jak odtwarzacze DVD/Blu-ray/CD/VCD czy komputery

Na zestaw składa się zewnętrzny subwoofer z 6,5 calowym głośnikiem oraz 2 kolumny wyposażone w 3,5 calowe głośniki tonów średnich oraz 0,7. cala tonów wysokich. W głośnikach wysokotonowych wykorzystano jedwabną kopułkę, która zwiększa czułość i efektywność oraz zmniejsza poziom zniekształceń. Całość uzupełnia zewnętrzny, fluorescencyjny wyświetlacz VFD oraz bezprzewodowy pilot, który oprócz regulacji głośności, umożliwi zmianę natężenia tonów niskich lub wysokich. Ekranowanie magnetycznie pozwala umieścić zestaw bezpośrednio przy odbiornikach telewizyjnych lub monitorach komputerowych, bez obaw o negatywny wpływ pola magnetycznego.

Obraz
© (fot. Microlab)

Zarówno kolumny jak i subwoofer wykonane są z płyty MDF, która zapewnia dobre właściwości akustyczne. Fortepianowy lakier bocznych paneli głośników sprawia, że system wygląda klasycznie i elegancko.

Głośniki 2.1 Microlab H20. kosztują około 700 zł i są objęte 2-letnią gwarancją producenta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)