Nokia pracuje nad tabletem, ale nie chce się do tego przyznać

Nokia pracuje nad tabletem, ale nie chce się do tego przyznać26.09.2012 16:45
Nokia pracuje nad tabletem, ale nie chce się do tego przyznać
Źródło zdjęć: © chip.pl

Portal Engadget zorganizował swoim czytelnikom nie lada atrakcję. Posadził Stephena Elopa, dyrektora generalnego Nokii, przed komputerem i umożliwił zadawanie mu dowolnych pytań. Pojawiło się kilka ciekawych wypowiedzi.

Stephen Elop nie raz już niebezpośrednio sugerował, że jego firma prędzej czy później zaprezentuje tablet z systemem Windows 8. Odpowiadając czytelnikom Engadgeta na zadawane im pytania, ponownie zaostrzył niektórym apetyt.

- _ Więc tak, niczego jeszcze nie ogłosiliśmy, jeżeli chodzi o tablety. Kilka rzeczy jest bardzo jasnych… ten sam interfejs w Windows Phone, tabletach, PC i innych, jest czymś, co zachęci użytkowników, by spodziewali się wspólnego cyfrowego doświadczenia. Popularyzacja „Metro” (ups, już nie mogę tego tak nazywać) da popularność naszym produktom. W Nokii wierzymy, że te wspólne doświadczenia są istotne _ –. pisze Elop. Innymi słowy, „niczego nie ogłaszamy, ale uważamy, że to nam pomoże”.

Elop wytłumaczył również, czemu smartfon Lumia 920 nie ma slotu na karty SD. – _ Skupiliśmy na czystym wyglądzie, z jak najmniejszą możliwą ilością szczelin _ –. twierdzi.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Film nagrany iPhone’em 5 robi ogromne wrażenie"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)