Nokia pracuje nad tabletem, ale nie chce się do tego przyznać

Nokia pracuje nad tabletem, ale nie chce się do tego przyznać
Źródło zdjęć: © chip.pl

26.09.2012 16:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Portal Engadget zorganizował swoim czytelnikom nie lada atrakcję. Posadził Stephena Elopa, dyrektora generalnego Nokii, przed komputerem i umożliwił zadawanie mu dowolnych pytań. Pojawiło się kilka ciekawych wypowiedzi.

Stephen Elop nie raz już niebezpośrednio sugerował, że jego firma prędzej czy później zaprezentuje tablet z systemem Windows 8. Odpowiadając czytelnikom Engadgeta na zadawane im pytania, ponownie zaostrzył niektórym apetyt.

- _ Więc tak, niczego jeszcze nie ogłosiliśmy, jeżeli chodzi o tablety. Kilka rzeczy jest bardzo jasnych… ten sam interfejs w Windows Phone, tabletach, PC i innych, jest czymś, co zachęci użytkowników, by spodziewali się wspólnego cyfrowego doświadczenia. Popularyzacja „Metro” (ups, już nie mogę tego tak nazywać) da popularność naszym produktom. W Nokii wierzymy, że te wspólne doświadczenia są istotne _ –. pisze Elop. Innymi słowy, „niczego nie ogłaszamy, ale uważamy, że to nam pomoże”.

Elop wytłumaczył również, czemu smartfon Lumia 920 nie ma slotu na karty SD. – _ Skupiliśmy na czystym wyglądzie, z jak najmniejszą możliwą ilością szczelin _ –. twierdzi.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Film nagrany iPhone’em 5 robi ogromne wrażenie"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)