Nokia Lumia 610 wchodzi do sprzedaży w Polsce

Nokia Lumia 610 wchodzi do sprzedaży w Polsce

Nokia Lumia 610 wchodzi do sprzedaży w Polsce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.05.2012 16:06, aktualizacja: 18.05.2012 10:54

Już od jutra (18 maja) smartfon Nokia Lumia 610 będzie dostępny na polskim rynku. Lumia 610 to najbardziej przystępny cenowo smartfon Lumia z Windows Phone.

Model ten umożliwia komunikację ze znajomymi, dając szybki dostęp do serwisów społecznościowych i grupując wszelkie kontakty z telefonu, poczty e-mail oraz serwisów społecznościowych Facebook, Twitter i LinkedIn. Łatwe i szybkie jest także przeglądanie stron internetowych oraz uzyskiwanie dostępu do gier za pośrednictwem usługi Xbox Live. Nokia Lumia 61. umożliwia także udostępnianie Internetu za pośrednictwem sieci Wi-Fi, oraz wyciszanie połączeń przychodzących przez odwrócenie telefonu. Funkcje te będą dostępne wkrótce we wszystkich modelach z serii Lumia.

W smartfonie Nokia Lumia 61. zainstalowane są aplikacje Nokia Mapy, Nokia Nawigacja, Nokia Transport i Nokia Muzyka, a w sklepie Marketplace dostępnych jest już ponad 85 000 aplikacji, dzięki którym można spersonalizować swój smartfon według własnych potrzeb.

Telefon ma także wbudowany pakiet Microsoft Office. Word, PowerPoint i Excel umożliwiają mobilnym użytkownikom korzystanie z dokumentów, a OneNote —. robienie notatek, zapisywanie pomysłów, grafiki i nagrań głosowych. Za pośrednictwem usługi SkyDrive można synchronizować pliki i notatki oraz otwierać je i edytować z komputera lub telefonu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)