Netia: telewizja na tablecie i smartfonie

Netia: telewizja na tablecie i smartfonie

Netia: telewizja na tablecie i smartfonie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
08.11.2011 16:32, aktualizacja: 08.11.2011 16:48

Netia rozwija swoją ofertę telewizji cyfrowej - w ramach Telewizji Osobistej obejrzymy HBO GO na telewizorze, komputerze, tablecie czy smartfonie.

Netia rozwija swoją ofertę telewizji cyfrowej - w ramach Telewizji Osobistej obejrzymy HBO GO na telewizorze, komputerze, tablecie czy smartfonie. HBO GO dostępne jest wyłącznie wraz z internetem Netii (dotychczasowa oferta No Limits nie uległa większym zmianom) w cenie 24,90 zł z możliwością miesięcznego okresu darmowego testu.

HBO GO TV, czyli HGO GO z Netia Playerem to miesięczny wydatek w kwocie 29,90 zł brutto, przez pierwsze dwa miesiące za 1 zł. Umowa zawierana jest na czas nieokreślny z odroczoną w czasie, malejącą opłatą aktywacyjną.

W skład Telewizji Osobistej wchodzi Netia Player - multimedialne serce domu. Netia Player to dekoder (set-top-box) Full HD 1080i, przystosowany do odbioru zarówno płatnej telewizji cyfrowej IPTV, jak i darmowej, cyfrowej telewizji naziemnej (DTT - Digital Terrestial TV / DVB-T).

Dodatkowo urządzenie zapewnia szybkie i wygodne korzystanie na ekranie telewizora z popularnych serwisów internetowych (m.in.: YouTube, Facebook, Gazeta.pl, Plotek) oraz wideo na życzenie (ipla, Kinoplex, HBO GO). Netia Player pozwala również na odtwarzanie własnych multimediów (muzyka, zdjęcia czy filmy) bezpośrednio z dysku USB czy też dowolnego innego urządzenia bezprzewodowego wspierającego technologię DLNA (np. film nagrany komórką, zdjęcia znajdujące się na komputerze z Windows 7 czy multimedia z dysku podłączonego do Netia Spota).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)