• Technologie
  • Kosmos
  • Nauka
  • Militaria
Obserwuj nas na:
Popularne w serwisie Tech:
Amerykanie podnieśli transportowce. Lecą w jednym kierunku
Amerykanie podnieśli transportowce. Lecą w jednym kierunku Aleksandra Dąbrowska
Operacja Crested Ice. Eksplozja amerykańskich bomb jądrowych na Grenlandii
Operacja Crested Ice. Eksplozja amerykańskich bomb jądrowych na Grenlandii Łukasz Michalik
Sirius Patrol to elita duńskiej armii. Donald Trump wyśmiał psie zaprzęgi
Sirius Patrol to elita duńskiej armii. Donald Trump wyśmiał psie zaprzęgi Łukasz Michalik
Amerykanie gratulują Polsce. Piszą o F-35
Amerykanie gratulują Polsce. Piszą o F-35 Mateusz Tomczak
Mają 2 mld długu. Chcą go spłacić w myśliwcach
Mają 2 mld długu. Chcą go spłacić w myśliwcach Mateusz Tomczak
Świat znów mówi o Oreszniku. Dokładnie o to chodziło Rosjanom
Świat znów mówi o Oreszniku. Dokładnie o to chodziło Rosjanom Mateusz Tomczak
  • Technologie
  • Kosmos
  • Nauka
  • Militaria

netbooki

Asus Transformer 2 już w październiku?

Asus Transformer 2 już w październiku?

Dostawcy części do netbooków Asusa Eee PC informują, że Asus zmniejsza produkcję tych urządzeń. Producent skupia się na Transformerach - do końca roku planuje sprzedać ich łącznie dwa miliony! I dodatkowo, szef Asusa, Jonney Shih potwierdza następcę Transformera.
8 sierpnia 2011, 12:22
Asus Transformer 3G - nareszcie!

Asus Transformer 3G - nareszcie!

Od premiery Transformera minęło już sporo czasu, a o wersji 3G ani widu, ani słychu. Do teraz - włoski Asus umieścił na swojej stronie modele z 3G. Za wersję 16 GB przyjdzie nam zapłacić 499 euro (ok. 2000 złotych), za 32 GB - o 100 euro więcej.
8 lipca 2011, 10:35
Zaczynają dominować procesory z układem graficznym

Zaczynają dominować procesory z układem graficznym

Około połowa komputerów wyprodukowanych i sprzedanych w 2011 roku będzie miała procesory z wbudowanym układem graficznym. Osobne karty graficzne zaczynają trafiać tylko do komputerów wyższej klasy - poinformowała firma analityczna IHS iSuppli
22 marca 2011, 10:33

dobreprogramy.pl
  • Programy do obróbki zdjęć
  • Programy do tworzenia muzyki
  • Programy do projektowania wnętrz
  • Programy do montażu filmów
  • Programy antywirusowe
  • Programy dla dzieci
  • Programy do tworzenia grafiki
  • Nowe programy
komorkomania.pl
  • Smartfony Apple
  • Smartfony Samsung
  • Smartfony Huawei
  • Smartfony Motorola
  • Smartfony Nokia
  • Smartfony OnePlus
  • Smartfony Oppo
gadzetomania.pl
  • RTV
  • Gadżety
  • Komputery
  • Telewizory
    © WP Tech
  • · Regulamin
  • · Reklama
  • · O nas
  • · Zgłoś temat
  • · Polityka prywatności

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.
Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się tutaj.