Muzyka bez kabli - system Sonos Zone Player S5

Muzyka bez kabli - system Sonos Zone Player S5

Muzyka bez kabli - system Sonos Zone Player S5
Źródło zdjęć: © Sonos
23.12.2009 14:49, aktualizacja: 23.12.2009 14:59

Firma Sonos, producent nowatorskich rozwiązań muzycznych typu multi-room, oferuje swoje najnowsze rozwiązanie „dla początkujących” - Zone Player S5. System zapewniający czyste brzmienie nieograniczonych zasobów muzycznych, sterowany m.in. za pomocą iPoda touch i iPhone’a, jest już dostępny w ofercie firmy iSource, wyłącznego dystrybutora marki Apple w Polsce

*Firma Sonos, producent nowatorskich rozwiązań muzycznych typu multi-room, oferuje swoje najnowsze rozwiązanie „dla początkujących” - Zone Player S5. System zapewniający czyste brzmienie nieograniczonych zasobów muzycznych, sterowany m.in. za pomocą iPoda touch i iPhone’a, jest już dostępny w ofercie firmy iSource, wyłącznego dystrybutora marki Apple w Polsce. *

Firma Sonos zadebiutowała w roku 2004. oferując rozwiązanie multi-room, które pozwala nie ruszając się z miejsca sterować muzyką w kilku pomieszczeniach jednocześnie. Oznacza to, że mając w ręku jedynie pilota, iPhone’a bądź iPoda touch uzyskasz władzę nad tym, co, z jakiego źródła, gdzie i jak głośno zabrzmi w Twoim domu.

Obraz
© (fot. Sonos)

Urządzenia Sonos rozstawione w różnych pomieszczeniach komunikują się ze sobą bezprzewodowo. Dotyczy to zarówno sygnałów sterowania, jak i transferu muzyki. SonosNet 2.0. bezprzewodowa technologia sieciowa o topologii mesh, zapewnia znakomity zasięg i jakość łączności, dzięki czemu muzyka dociera do wszystkich pomieszczeń, w których jest pożądana, niezależnie od tego czy są one blisko, czy daleko, i to we właściwym czasie. Oznacza to, że możesz odtwarzać ten sam utwór we wszystkich pomieszczeniach z doskonałą synchronizacją, lub wymieszać muzykę odtwarzając różne utwory w różnych pomieszczeniach.

Jeśli odtwarzasz utwory z dysku, na ekranie pilota widzisz okładki płyt i tytuły utworów – tak samo, jak podczas odtwarzania za pomocą iPoda Touch czy iPhona. Jeśli jesteś użytkownikiem serwisów Last.fm lub Napster, również w mgnieniu oka możesz uzyskać do nich dostęp. To samo dotyczy również odtwarzania wybranych spośród 25 tysięcy stacji radiowych z całego świata. Sonos może rywalizować ze znacznie większymi i bardziej skomplikowanymi systemami audio.

- Dzięki Sonos, nowe technologie są dla wszystkich na wyciągnięcie ręki. Po raz pierwszy mamy do czynienia z tak dobrą jakością dźwięku wypływającego z urządzenia, które nie wymaga kabli. Co więcej, możesz umuzycznić dom czy mieszkanie bez ukrywania kabli, czy zrywania podłogi - prościej, wygodniej i taniej niż postawienie w każdym pokoju wieży i bieganie z pokoju do pokoju - mówi Paweł Martyniuk, Product Manager iSource S.A.

Obraz
© (fot. Sonos)

Co więcej, instalacja sprzętu jest prosta –. wystarczy włączyć urządzenia do kontaktu. Nie wymagają one fachowej wiedzy technicznej, ani doświadczenia w podłączaniu przewodów. Wszystko, czego potrzebujesz żeby słuchać muzyki to szybkie łącze internetowe i router.

Sonos Zone Player S5 - czysty dźwięk w całym pomieszczeniu

Jeśli nie jesteś jeszcze pewien, czy zainwestować w system w całym domu, wypróbuj Zone Player S5 do jednego pokoju. W każdej chwili możesz go rozbudować, dodając bezprzewodowo kolejne S5 do systemu, aby objął większą liczbę pomieszczeń.

Sonos Zone Player S5 to strefowy odtwarzacz ze wzmacniaczem, który wypełni brzmieniem jeden pokój. Co więcej, możesz teraz sterować całą muzyką przy użyciu telefonu iPhone lub odtwarzacza iPod touch, dzięki bezpłatnej aplikacji Sonos Controller, przeznaczonej dla tych urządzeń. Również sama instalacja nie może być łatwiejsza - wystarczy podłączyć S5 do gniazda 230V w dowolnym miejscu, które chcesz wypełnić muzyką.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)