MTV Mobile - nowa oferta dla młodzieży

MTV Mobile - nowa oferta dla młodzieży

MTV Mobile - nowa oferta dla młodzieży
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.03.2012 11:46, aktualizacja: 21.03.2012 16:43

MTV oraz T-Mobile wprowadzają na polski rynek nową telefonię komórkową MTV Mobile

MTV Mobile kierowane jest przede wszystkim do młodzieży. Zaoferuje im m.in. nielimitowane SMSy do wszystkich sieci w Polsce, za darmo po każdym doładowaniu. Jednocześnie, klienci MTV Mobile zyskają dostęp do programów ze światowej oferty MTV oraz możliwość zdobycia wejściówek na imprezy w Polsce i za granicą.

Doładowania i ceny połączeń, SMS-ów i transferu danych

Po każdym doładowaniu konta kwotą od 5 zł użytkownicy MTV Mobile będą mogli korzystać z nielimitowanych SMSów do wszystkich sieci oraz z usługi MTV Non Stop przez 5 dni. W przypadku doładowania od 1. zł usługi ważne będą przez 10 dni, a w przypadku kwoty od 25 zł - przez 30 dni. MTV Non Stop to dwa kanały TV: MTV Music z teledyskami i relacjami z koncertów oraz MTV Shorts z serialami MTV. Użytkownicy mogą skorzystać z jednego z trzech pakietów danych: 350 MB za 12 złotych, 600 MB za 16 złotych i 1,2 GB za 29 złotych. Wszystkie pakiety ważne są przez 30 dni, a po ich wykorzystaniu można korzystać z internetu z ograniczoną prędkością, ale bez dodatkowych kosztów.

Usługa Twoja Trójka - 3 darmowe numery

W ramach usługi Twoja Trójka każdy użytkownik będzie mógł wybrać do 3 numerów z sieci komórkowych w Polsce, do których będzie mógł dzwonić za darmo (o ile są w MTV Mobile lub T-Mobile) lub w promocyjnej cenie do sieci: Plus, Orange i Heyah - 1. gr/min., do sieci Play - 30 gr/min. Miesięczna opłata za każdy numer wynosi 3 złote. Podstawowa stawka do wszystkich sieci wynosi 39 groszy, koszt SMS do wszystkich sieci to 9 gr. Opłata za transfer 100 KB wynosi 12 gr.

MTV Mobile w ofercie Mix

Klienci oferty Mix będą mogli wybrać 19. 29 i 39 doładowań w wysokości 25 i 50 złotych dla wszystkich opcji oraz 100 złotych dla 19 i 29 doładowań. W ofercie dostępne będzie całe portfolio telefonów, dostępnych w sieci T-Mobile.

Aplikacja Under The Thumb

Jednym z elementów, odróżniających ofertę MTV Mobile od innych, dostępnych na rynku jest usługa Under The Thumb. To aplikacja, która oferuje „telewizję społecznościową”. - pełną kontrolę zawartości i gromadzenie treści rozrywkowych na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych. Daje także możliwość oglądania programów na żądanie. Usługa posiada funkcję łączenia telefonu z przeglądarką internetową, zainstalowaną na komputerze, dzięki czemu telefon można wykorzystać jako pilot lub dodatkowy ekran. UTT umożliwia także łączność z Facebookiem i dzielenie się z przyjaciółmi swoimi ulubionymi programami, czatowanie, a także zachęcenie ich do wspólnego oglądania. Od 29 marca usługa UTT będzie dostępna w Polsce na telefony z systemem Android, a od kwietnia - z systemem iOS.

MTV Mobile jest już obecne na europejskich rynkach, w tym w Belgii, Francji, Holandii, Niemczech, Szwajcarii i we Włoszech. Od 2. marca będzie dostepne również dla polskich użytkowników w sieci sprzedaży T-Mobile. Ambasadorem MTV Mobile w Polsce została piosenkarka Ewa Farna.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)