Monitor z kamerą od LG

Monitor z kamerą od LG

Monitor z kamerą od LG
Źródło zdjęć: © LG
13.11.2008 15:38, aktualizacja: 13.11.2008 16:28

Firma LG Electronics wprowadziła na rynek polski nowy
22-calowy monitor LCD FLATRON W2271TC-PF z panoramicznym ekranem i
wbudowaną kamerą internetową o rozdzielczości 2 mln pikseli

*Firma LG Electronics wprowadziła na rynek polski nowy 22-calowy monitor LCD FLATRON W2271TC-PF z panoramicznym ekranem i wbudowaną kamerą internetową o rozdzielczości 2 mln pikseli. Nową propozycję z pewnością docenią zagorzali rozmówcy internetowi, miłośnicy filmów i fani gier komputerowych. *

Wysoka rozdzielczość kamery pozwala lepiej odczuwać emocje internauty znajdującego się nawet na drugim końcu świata, a także ułatwia swobodną komunikację za pośrednictwem komunikatorów internetowych.

Dla zwolenników kina i gier akcji doskonałym parametrem monitora W2271TC-PF jest jego szybki czas reakcji - 5 ms gwarantuje, że obraz ruchu na ekranie jest zawsze wyraźny i czysty, bez najmniejszych smug i zakłóceń, niezależnie od tego czy oglądamy dynamiczne filmy akcji czy gramy w zaawansowaną grę. Niezwykłą jakość obrazu zapewnia funkcja f-ENGINE, która potęguje kolory i parametry obrazu. Naturalne nasycenie barw oddaje technologia DAFI (Digital Adaptive Fine Image). Zapewnia ona optymalną jasność i kontrast obrazu oraz zwiększa dynamikę rozgrywających się na monitorze scen filmowych, toczącej się podczas gry akcji lub pokazu animacji.

Obraz
© W2271 (fot. LG)

Antyodblaskowa powłoka na ekranie i pokrycie Hard coating (3H) dodatkowo ogranicza wpływ niekorzystnych czynników na wizję. Opcja ARC 4:3 umożliwia zmianę formatu z panoramy na 4:3, co na pewno nie jest bez znaczenia dla wytrawnych graczy komputerowych. Dla fanów fotografii, monitor został wyposażony w funkcję Photo, dającą możliwość ustawienia obrazu np. w trybie sepii. LG zadbało również o stylową obudowę monitora w klasycznej czerni Black Gloss z podświetlanym na niebiesko włącznikiem.

Specyfikacja techniczna:
- szybki czas reakcji: 5 ms
- szeroki kąt widzenia: poziomy 170◦, pionowy 170◦
- jasność: 300 cd/m2
- wysoki kontrast: 20 000:1 DFC
- rozdzielczość: 1680 x 1050
- liczba kolorów: 16,7 miliona
- wejście sygnałowe: 15-stykowe D-Sub, DVI-D (HDCP)
- multimedia: f-Engine, ARC 4:3 w panoramie, EzZOOMING, Photo Effect,
- kamera internetowa 2 mln pikseli
- audio: głośniki 2x1W, wejście słuchawkowe
- podstawa: przechył 5◦ – 20◦
- waga: 4,5 kg

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)