Minikomputerek Asus Chromebox

Strona głównaMinikomputerek Asus Chromebox
25.03.2014 12:25
Minikomputerek Asus Chromebox
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Asus Chromebox to nowy, miniaturowy komputerek działający pod kontrolą systemu Chrome OS. Komputer jest prosty w konfiguracji, uruchamia się w ciągu kilku sekund i daje użytkownikom dostęp do aplikacji, gier i stron internetowych. Urządzenie posiada także zintegrowaną ochronę przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem i dokonuje automatycznych aktualizacji.

Chromebox daje dostęp do usług sieciowych Google oraz do aplikacji Chrome Web Store stworzonych dla firm, szkół i zastosowań domowych. Pozwala m.in. na korzystanie z YouTube, Hulu Plus i Netflix. Użytkownicy otrzymują także 100GB przestrzeni na Google Drive.

Komputerek wyposażony jest w procesor Intela 4-tej generacji (Celeron, i3 a na wybranych rynkach także i7), 2 lub 4 GB pamięci RAM, kartę graficzną Intel HD, kartę Wi-Fi 802.1. b/g/n, cztery porty USB 3.0, Bluetooth 4.0 i czytnik kart SD. Prezentowany komputer jest kompatybilny z urządzeniami USB jak np.: dyski zewnętrzne, klawiatury, myszki, kamery i rozgałęźniki USB.

Na jego wyposażeniu znalazły się również wyjścia HDMI i DisplayPort, dzięki czemu można jednocześnie korzystać z dwóch monitorów, jak również z rozdzielczości 4K.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)