Miele S6 - seria kompaktowych odkurzaczy

Miele S6 - seria kompaktowych odkurzaczy

Miele S6 - seria kompaktowych odkurzaczy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.01.2013 12:04

Urządzenia S6 zastąpiły generację S4. W zależności od modelu ich moc wynosi od 2000 W do 1200 W.

To stopniowanie "w dół" ma swoje uzasadnienie - podobnie jak w przypadku najnowszych konstrukcji motoryzacyjnych firma Miele skonstruowała silnik o małej mocy i niskim zapotrzebowaniu na energię. Nowe rozwiązanie wykorzystywane jest w modelu S6 Ecoline. O to, by urządzenie pracowało z taką samą efektywnością co mocniejsze wersje, ma dbać specjalna konstrukcja szczotki AirTeQ zaprojektowanej z myślą o urządzeniach Ecoline. System pracuje ciszej niż mocniejsze modele.

W kompaktowych odkurzaczach Miele zredukowana została waga obudowy - do 4,5 kg. System parkowania umożliwia przyczepienie rury teleskopowej ComfortSkop wraz ze szczotką zarówno po prawej jak i lewej stronie obudowy. Urządzenie zostawione w ten sposób zajmie przestrzeń o wymiarach 50x7. cm.

Obok S6 Ecoline w rodzinie "kompaktów" jest także odkurzacz Cat&Dog, który wyróżnia się dodatkową turboszczotką. Dzięki niej możemy odkurzyć podłogi i meble w tych miejscach, które noszą oznaki nawet dłuższego pobytu naszych czworonogów.

Modele serii S6 zostały wyposażone w worki na kurz HyClean o pojemności 3,5 l wykonane są z dziewięciowarstwo­wego materiału. Worki, wraz z 12-stopniowym systemem filtracji powietrza, mają dbać o higienę pracy.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)