Kwadratowy smartfon Motorola Flipout

Kwadratowy smartfon Motorola Flipout

Kwadratowy smartfon Motorola Flipout
Źródło zdjęć: © Motorola
07.06.2010 13:06, aktualizacja: 27.07.2011 12:09

Motorola przedstawiła telefon Motorola Flipout z Motoblur, kwadratowy smartfon. Model będzie dostępny w Europie od drugiego kwartału 2010 r., działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 2.1. Telefon wyposażony jest w innowacyjny kwadratowy wielodotykowy wyświetlacz, który obracając się odsłania pięciorzędową klawiaturę QWERTY.

Model posiada także osobny wiersz z klawiszami numerycznymi. Cechy Flipout to dziewięć ekranów domowych, dynamiczne tapety i dodatkowe zabezpieczenia dla użytkowników serwerów exchange. Telefon oferuje rozszerzone wsparcie funkcjonalności Motoblur ułatwiając w ten sposób śledzenie zdarzeń, które się dla Ciebie liczą.

Obraz
© (fot. Motorola)

_ “Dla miłośników sieci społecznościowych, Flipout ma rozszerzoną wersję innowacyjnego oprogramowania Motoblur, które oferuje nowe korzyści takie, jak dodatkowa personalizacja i opcje filtrowania, widgety do zarządzania danymi i baterią oraz wiele innych.” _ powiedział Kamil Tuma, General Manager firmy Motorola na Europę Środkowo-Wschodnią, Turcję i Izrael.

Motoblur jest rozwiązaniem społecznościowym, które synchronizuje kontakty, pocztę, wiadomości, zdjęcia i wiele innych - ze źródeł takich, jak Facebook, MySpace, Twitter, Gmail, służbowa i prywatna poczta czy LastFM - aby automatycznie wyświetlić je na ekranie głównym.

Flipout, dzięki funkcji "pinch and zoom", pozwala w optymalny sposób przeglądać zdjęcia oraz strony internetowe. Dzięki wparciu standardu Adobe Flash można oglądać strony internetowe, których dotąd nie dało się wyświetlać na urządzeniach mobilnych.

Odtwarzacz multimediów oferuje miłośnikom muzyki funkcję wyświetlania tekstów piosenek na całym ekranie, wsparcie dla usługi song ID oraz rozwiązanie społecznościowe, by wiedzieć, czego słuchają ludzie dookoła Ciebie.

Telefon oferuje także dodatkowe funkcje multimedialne. Technika Kodak Perfect Otuch zapewnia wysoką jakość wyświetlanych zdjęć, pozwala na ich tagowanie i opisywanie oraz publikację na portalach Facebook, MySpace, Picasa i Photobucket. 3-megapikselowa kamera z cyfrowym zoomem pozwala robić zdjęcia i nagrywać klipy, a na odtwarzaczu multimediów można oglądać filmy zarówno w formie plików, jak i streamingu video. Interface Bluetooth pozwala na korzystanie ze słuchawki bezprzewodowej oraz transmitowanie muzyki na odległość.

Paleta barw dla telefonu Flipout będzie różnić się w zależności od kraju. Pełna paleta dostępnych kolorów to: lukrecjowa czerń, malinowa czerwień, brylantowy błękit, makowa czerwień, szafranowa żółć oraz biel.

Telefon Motorola Flipout z Motoblur-em zostanie wprowadzony do sprzedaży w Europie w drugim kwartale 2010.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)