Konferencja Internet Standard: Internet 2k8. Miliony w sieci

Konferencja Internet Standard: Internet 2k8. Miliony w sieci

Konferencja Internet Standard: Internet 2k8. Miliony w sieci
Źródło zdjęć: © Jupiterimages
06.05.2008 13:30, aktualizacja: 06.05.2008 15:14

Już jutro rozpoczyna się największa w Polsce konferencja branży internetowej - "Internet 2K8. Miliony w sieci". Impreza trwać będzie dwa dni, podczas których uczestnicy dowiedzą się m.in.: jak kształtuje się rynek reklamy internetowej względem innych mediów, w co inwestować w Sieci oraz jak efektywnie rozwijać e-commerce w Polsce.

Serwis InternetStandard.pl śledzi, monitoruje i komentuje wydarzenia na polskim rynku internetowym od samych jego narodzin. Co pewien czas przychodzi też czas na podsumowania i prognozy - doskonałą okazją do tego będzie organizowana przez serwis - przy współpracy merytorycznej portalu Gazeta.pl - konferencja "Internet 2k8. Miliony w sieci" ( 7-8 maja 2008 r. )

Spotkania z tego cyklu to od lat największe wydarzenie branży internetowej w Polsce; uczestniczą w nim najważniejsi gracze z polskiego rynku internetowego - dość powiedzieć, że wśród prelegentów w tym roku znajdą się m.in. Tomasz Cisek ( dyrektor Empik.com ), Tomasz Czechowicz ( prezes MCI Management S.A. ), Tomasz Jażdzyński ( prezes Interia.pl ), Jacek Murawski
( prezes zarządu Wirtualna Polska ) oraz Łukasz Wejchert ( prezes zarządu Grupy Onet.pl ).

Tegoroczna edycja konferencji będzie niezmiernie ważnym wydarzeniem - ubiegły rok był bowiem dla firm z sektora nowych mediów wyjątkowo udany. Miliony Polaków korzystają z internetu, miliony złotych wydają inwestorzy na biznesy internetowe w kraju i zagranicą. Miliardy złotych przepływają przez transakcje online w sklepach, bankach i na aukcjach. Słowem: milionowe przychody, milionowe przejęcia - dynamiczne zmiany na rynku internetowym. Nasza konferencja będzie doskonałym miejscem na omówienie wszystkich aspektów tego zjawiska.

_ "Program konferencji Internet 2k8 podzieliliśmy na kilka bloków tematycznych: analizy rynku, giełda i inwestycje, użytkownicy, portale, treści, trendy, e-commerce, SEM, e-reklama. Ufamy, że tak skonstruowany program i wystąpienia ekspertów zapewnią wysoki poziom merytoryczny imprezy. Będziemy rozmawiali m.in. o tym, w co warto inwestować w Internecie, jak zwiększają się przychody z e-reklamy oraz o tym, jakie będą najważniejsze trendy rynkowe w latach 2008-2009" _ - mówi Agnieszka Świtkowska, menedżer konferencji Internet Standard.

W programie konferencji znajdą się m.in. prezentacje ekspertów branży internetowej ( prezesów wiodących firm, liderów rynku, młodych przedsiębiorców, analityków i badaczy ), podsumowanie roku w sieci w wynikach badania online Megapanel PBI/Gemius, analizy rynku internetowego przygotowane przez firmy badawcze i konsultingowe, pokaz ciekawych przedsięwzięć internetowych,
omówienie prognoz wydatków reklamowych i rozwoju e-rynku, dyskusje panelowe o nowych trendach i zmianach w e-branży oraz spotkania w kuluarach sprzyjające wymianie poglądów i kontaktów biznesowych

Parterem merytorycznym konferencji jest portal Gazeta.pl; patronat medialny nad imprezą objęły serwisy Interia.pl, O2.pl, WP.pl oraz Bankier.pl. Ze względu na duże zainteresowanie konferencją, brak już wolnych miejsc - przyjmowane są jedynie zgłoszenia na listę rezerwową.

Więcej szczegółów na stronie: Internet 2k8. Miliony w sieci - http://www.internetstandard.pl/konferencje/2k8/.

Źródło artykułu:internetstandard.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)