Jak usunąć konto na Tik Tok?

Jak usunąć konto na Tik Tok?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Arkadiusz Stando

08.04.2019 19:24, aktual.: 16.04.2019 15:35

Konto Tik Tok można usunąć na kilka sposobów. I może to być trudniejsze, niż się wydaje. Ja musiałem podać swój numer telefonu, żeby najpierw zweryfikować konto.

Jeśli zalogowaliście się do Tik Toka za pomocą Facebook, tak jak ja, to możecie zostać poproszeni o podanie numeru telefonu. W ten sposób Tik Tok ma weryfikować waszą tożsamość. Dopiero wtedy będziecie w stanie usunąć konto.

To jak usunąć konto na Tik Tok?

To proste. Wystarczy przejść do "Ustawienia">"Zarządzaj kontem", a następnie na samym dole pojawi się napis "Rozważasz usunięcie konta?". To nie jest zwykłe pytanie. Możecie nacisnąć ten tekst, aby przejść do procesu usuwania konta.

Tutaj, jeśli nie podaliście wcześniej numeru, będziecie pewnie musieli to zrobić. Aplikacja wymaga bowiem potwierdzenia zgody na usunięcie konta, poprzez SMS, który dostaniecie na numer powiązany z kontem Tik Tok. Klikacie "Wyślij kod", a następnie wpisujecie odebrany z wiadomości czterocyfrowy kod.

TikTok jeszcze raz zapyta, czy na pewno chcemy usunąć konto. Oczywiście, że tak, "kontynuuj". Dokładnie ten sam proces możecie przejść za pomocą strony internetowej support.tiktok.com.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)