Trwa ładowanie...

Jak stworzyć stronę internetową? Najprostszy sposób

Jak stworzyć stronę internetową? Na pozór wydaje się to czymś wykonalnym tylko dla znających tajniki projektowania, ale w rzeczywistości jest inaczej. Pokazujemy jak najprościej stworzyć stronę internetową.
Share
Jak stworzyć stronę internetową? Najprostszy sposób pozwoli zrobić to w kilka minut.
Jak stworzyć stronę internetową? Najprostszy sposób pozwoli zrobić to w kilka minut.Źródło: Fotolia, Fot: fotolia
deeuocv

Pierwszym krokiem do stworzenia strony internetowej jest wybranie tematyki i zebranie wszystkich informacji, które chcemy umieścić na naszej stronie. Po dobrym merytorycznym przygotowaniu, kiedy mamy już wszystkie informacje, należy wybrać kreator strony spośród dostępnych w internecie. Dzięki niemu stworzymy stronę internetową w najprostszy sposób.

Kreatorów stron internetowych jest mnóstwo. Niektóre z nich są płatne, inne darmowe. Wszystkie z nich zawierają własny zestaw szablonów, więc żeby stworzyć stronę odpowiadającą naszym wizualnym oczekiwaniom, musimy sprawdzić propozycje każdego kreatora.

Czytaj też: Jak sformatować komputer? Instrukcja krok po krok

deeuocv

Jak stworzyć stronę internetową? Kreator najprostszym sposobem

Tutaj dla przykładu użyjemy kreatora WebWaveCMS.

Najpierw wybieramy szablon.

  webwavecms.com
Źródło: webwavecms.com

Kiedy już to zrobimy, możemy wprowadzić sporządzone na samym początku treści na strony. W kreatorze WebWaveCMS jest możliwość edycji takich właściwości strony, jak np. dodawanie menu, artykułów, wstawianie mapy Google, dodawanie sklepu do strony, kreowanie podstron.

  webwavecms.com
Źródło: webwavecms.com

Kiedy już strona będzie wyglądała tak, jak chcemy, zapisujemy ją i dostajemy jej adres. Trzeba jednak zaznaczyć, że w wersji darmowej użytego przez nas kreatora nie da się zmienić adresu strony, taka możliwość istnieje tylko w wersji premium.

  webwavecms.com
Źródło: webwavecms.com

Czytaj też: Jak zmniejszyć ping? Wysoki ping - jest na to kilka sposobów

deeuocv

Podziel się opinią

Share
deeuocv
deeuocv
Więcej tematów