iPhone 7 - wiemy co zastąpiło gniazdo słuchawek

iPhone 7 - wiemy co zastąpiło gniazdo słuchawek

iPhone 7 - wiemy co zastąpiło gniazdo słuchawek
Źródło zdjęć: © Apple
19.09.2016 15:14, aktualizacja: 20.09.2016 10:31

Obietnice składane przez producentów elektroniki niestety czasem mijają się z prawdą. Niestety wygląda na to, że podobna sytuacja ma miejsce w przypadku iPhone'a 7 Plus i jego głośników stereo, a właściwie głośnika

Kto by pomyślał, żeby stać całą noc w kolejce po nowego iPhone'a 7 Plus, aby zamiast cieszyć się nową słuchawką Apple'a rozebrać ją na czynniki pierwsze. Okazuje się, że miłośników takich zabaw jest całkiem sporo, a wszystko po to, by bardziej ciekawski użytkownik telefonu nie musiał sam tego robić. Takie właśnie podejście maja specjaliści z iFixit.com. Na ich stronie możemy znaleźć instrukcję, jak rozebrać i naprawić nie tylko telefony, ale również komputery, tablety, konsole, aparaty fotograficzne, a nawet samochody.

Jako jedni z pierwszych, specjaliści z iFixit zabrali się również za rozebranie najnowszego Apple iPhone'a 7 Plus. Przez przypadek odkryli tajemnicę, jaka kryła się za usunięciem gniazda słuchawek mini-jack 3,5 mm. W sieci pojawiło się mnóstwo plotek, z jakiego powodu usunięto gniazdo słuchawkowe. Jedne z nich mówiły o tym, że bez takiego złącza telefon może być cieńszy, natomiast inni mówili o tym, że iPhone 7 otrzyma głośniki stereo do odtwarzania muzyki.

Obraz
© (fot. iFixit.com )

Tymczasem, jak się okazuje, prawda jest banalna. W trakcie rozmontowywania iPhone'a 7 Plus okazało się bowiem, że o ile z zewnątrz telefon wygląda, jakby zamiast gniazda słuchawkowego znalazł się faktycznie drugi głośnik, to już po jego otwarciu na jaw wyszła skrywana prawda. Specjaliści z iFixit w miejscu gniazda mini-jack 3,5 mm znaleźli kawałek plastiku. _ Żadnej elektroniki, tylko kawałek plastiku, który prawdopodobnie kieruje dźwięk z zewnątrz urządzenia, do jednego z mikrofonów _ - dowiadujemy się z instrukcji.

Źródło: iFixit.com LOP

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (136)