Trwa ładowanie...
d1pe49o
Artykuł sponsorowany

Idealny prezent na święta? Tylko w Perfect Present i tylko w ten weekend!

Tradycja wręczania prezentów to obok rodzinnych spotkań, pysznych potraw i ubierania choinki nieodłączny element świątecznych celebracji. Jak co roku chcesz kupić dla swoich bliskich prezenty, o których marzą. W każde święta chcesz, żeby idealnie trafić w ich serca, jednak wybór jest trudny. Może jednak znajdzie się rzecz, która uszczęśliwi każdego członka rodziny? Jak ją znaleźć? Zajrzyj w weekend 11-12 grudnia br. do Perfect Present pop up store w SOHO Factory – tu znajdziesz ten właściwy prezent, który twoi bliscy najbardziej docenią!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Idealny prezent na święta? Tylko w Perfect Present i tylko w ten weekend!
(Perfect Present, Fot: Perfect Present)
d1pe49o

Poszukiwania idealnego prezentu bywają dużym wyzwaniem, a wybieraniu zawsze towarzyszą emocje – czy na pewno jest idealny, czy dobrze trafiłem, czy się spodoba, czy będzie pasował? By wybrać jak najlepiej dopytujemy o hobby, ulubionych muzyków i powieści, potajemnie sprawdzamy rozmiar ubrania i ulubiony kosmetyk w łazience. Każdą rozmowę analizujemy – może nasi bliscy przypadkowo zdradzą się ze swoim świątecznym marzeniem? Wybierając prezent, staramy się pamiętać, że powinien on pasować do ukochanej osoby, a nasze osobiste preferencje nie powinny wpłynąć na wybór.

W tym roku nie musisz się już o to martwić. W wyjątkowym pop up store Perfect Present, znajdziesz upominek, którego Twoi bliscy nigdy nie zapomną.
Spiesz się, bo Perfect Present będzie otwarty tylko w najbliższą sobotę i niedzielę (10-11 grudnia br.) w SOHO FACTORY przy ul. Mińskiej 25 (budynek 18) w Warszawie. Dołącz do nas w godzinach 11.00 – 15.00, by odkryć wyjątkowy prezent pod choinkę dobrany specjalnie dla twoich bliskich. Nie zapomnij zabrać ze sobą znajomych!

d1pe49o

Podziel się opinią

Share
d1pe49o
d1pe49o
Więcej tematów