iCoyote na iOS

iCoyote na iOS

iCoyote na iOS
Źródło zdjęć: © Lokalizacja.info
16.05.2014 11:51

Niewątpliwie Coyote ucieszył wszystkich posiadaczy urządzeń mobilnych działających na systemie iOS. Od kilku dni w App Store dostępna jest aplikacja iCoyote. Dzięki temu polscy użytkownicy produktów Apple mogą teraz dołączyć do społeczności 2,5 mln kierowców w Europie korzystających z systemu Coyote.

Po nie do końca udanym zeszłorocznym debiucie w Polsce, Coyote coraz bardziej zaskakuje. Widać, że wyciągnął wnioski dotyczące potrzeb użytkowników i tym roku wprowadził już aplikację na Android, a teraz uruchomił wersję na iOS. Co ciekawe, za każdym razem zwiększa się też funkcjonalność, co pod tym względem zdecydowanie wysuwa Coyote na prowadzenie wśród aplikacji ostrzegających kierowców o różnego rodzaju zagrożeniach na drodze.

W przypadku aplikacji na iOS, użytkownicy mają możliwość samodzielnego wyboru map, z których chcą korzystać. Dostawca aplikacji umożliwia jazdę z mapami Google lub Apple. Ponadto, co ważne - aplikacja działa w tle i dopiero po kilkuminutowej nieaktywności, samoczynnie się wyłącza. Oczywiście użytkownik jest o tym powiadamiany komunikatem typu push.

Wersja dla motocyklistów

Coyote w wersji na iOS nie zapomina także o innych użytkownikach dróg, czyli motocyklistach. Specjalnie z myślą o nich został przygotowany tryb motocykl. Dzięki temu kierujący jednośladem na bieżąco dostaje powiadomienia o sytuacji na drodze i stanie połączenia Bluetooth.

W przypadku trybu dla motocyklistów nie jest wymagane potwierdzanie zdarzeń, z kolei samo zgłaszanie w obu trybach zostało maksymalnie uproszczone tak, aby nie odrywać uwagi kierowcy od prowadzenia pojazdu. Kontrolę prędkości zgłasza się tylko jednym kliknięciem.

Płatne limity prędkości

iCoyote podaje informację o ograniczeniu prędkości w miejscu zdarzenia drogowego. Dla użytkowników, którzy chcieliby dodatkowo otrzymywać bieżącą informację o limitach prędkości, istnieje możliwość dokupienia takiej opcji wraz z bezterminową aktualizacją w promocyjnej cenie 1. zł. Promocja trwa do 6 czerwca 2014 r., a po tym okresie obowiązywać będzie regularna cena - 29 zł.

Polecamy na stronach Lokalizacja.info: Foursquare Swarm - koniec z odznakami i punktami

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)