HTC tworzy mapę najciekawszych miejsc w Polsce

HTC tworzy mapę najciekawszych miejsc w Polsce02.05.2013 10:00
HTC tworzy mapę najciekawszych miejsc w Polsce
Źródło zdjęć: © WP.PL

1. maja rusza kampania HTC Kreujemy miasto, w ramach której powstanie pierwsza w Polsce interaktywna mapa ciekawych, miejskich lokalizacji.

Udział w projekcie _ Kreujemy Miasto _ jest bezpłatny. Każdy użytkownik może wskazać nieograniczoną liczbę lokalizacji, które wyróżniają się jego zdaniem pod względem architektury i dobrego wzornictwa. Projekt ma także na celu promowanie miejsc z wyjątkową historią i odbywającymi się w nich wydarzeniami.

Użytkownicy www.kreujemymiasto.pl będą mogli głosować na najlepsze propozycje miejsc. Spośród dziesięciu rekomendacji, które uzyskają największą liczbę głosów, jury w którym zasiądą: Agnieszka Ścibior, redaktor naczelna VIVA Moda, Łukasz Jemioł, projektant i Agata Cichowicz (HTC) wybierze jedną zwycięską lokalizację oraz dwie wyróżnione. Autor zwycięskiej rekomendacji otrzyma najnowszy smartfon HTC OneOne i profesjonalną sesję fotograficzną. Na osoby, których zgłoszenia zostaną wyróżnione, czekają telefony HTC One.

_ - Kreujemy Miasto to chęć wprowadzenia w życie dobrze znanej zasady 'podaj dalej'. Wyjątkowe miejsca wymagają dobrej promocji. A nie ma lepszego narzędzia niż rekomendacje różnych osób, dlatego też ideą projektu jest jego maksymalna otwartość. Lokalizacje dodawać do mapy może praktycznie każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, wieku czy marki telefonu jakiego używa. Wystarczy mieć pomysł na ciekawe miejsce i pokazać je na stronie akcji za pomocą zdjęcia lub filmu _ - mówi Agata Cichowicz z HTC Polska.

Akcja potrwa do 3. czerwca.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)