"Gwarancja dobrej ceny" na telefony w Orange

"Gwarancja dobrej ceny" na telefony w Orange

03.09.2007 22:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Orange udostępnia w całej sieci sprzedaży ofertę ratalną oraz telefony w niższych cenach. Jej atrakcyjność potwierdza Gwarancja dobrej ceny, która zapewnia klientowi zwrot różnicy, pomiędzy ceną zapłaconą w Orange, a ceną tańszej oferty dostępnej na rynku.

Od 3. września Orange wzbogacił asortyment telefonów, między innymi o Samsunga SGH-F300 i SonyEricssona W880i. Dodatkowo, obniżył ceny innych modeli.

Aby ułatwić klientom zakup telefonów, również od 3 września, Orange uatrakcyjnił ofertę sprzedaży ratalnej. Będzie w niej można skorzystać z dogodnych form kredytowania zakupów, w systemie rat 3 x 0%, czyli 0% odsetek, 0% prowizji i 0% pierwszej wpłaty.

Do wyboru będą dwie opcje kredytowania:
- raty 0 % na 10 miesięcy dla kredytu o łącznej wartości co najmniej 99 zł brutto,
- raty 0 % na 10 lub 20 miesięcy przy kredycie o łącznej wartości, co najmniej 999 zł brutto.

Kupując telefon na raty w Orange klienci będą mieli pewność, że skorzystali z najlepszej oferty dostępnej na rynku. Daje ją _ Gwarancja dobrej ceny _, którą objęty będzie każdy telefon dostępny na raty wraz z promocyjną ofertą _ Co za numer _. Gwarancja dobrej ceny sprawia, że jeśli w dniu zakupu, klient znajdzie w innym sklepie taki sam telefon dostępny na raty w niższej cenie, Orange zwróci mu różnicę w cenie.

Oferta promocyjna _ Co za numer _ jest dostępna dla klientów Orange, którzy kupują telefon na raty i wybiorą aktywację w ofercie _ Nowy Twój Plan _ lub _ Nowy Twój Mix _. W ten sposób w _ Nowym Twoim Planie _ otrzymają dwa razy więcej minut na rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz usługę _ Wieczory i Weekendy _ umożliwiającą bezpłatne połączenia do Orange i na numery stacjonarne, codziennie od 20 do 9, a w weekendy przez cały dzień. Opłata aktywacyjna w ofercie _ Co za numer _ w _ Nowym Twoim Planie _ wynosi tylko 1 zł. Z promocji mogą również skorzystać klienci przedłużający umowę w ramach oferty utrzymaniowej.

Od 17. września promocja _ Co za numer _ będzie dostępna z ofertą Nowy Twój Mix. W ramach promocyjnej oferty bez telefonu, klienci dostaną co miesiąc dwa razy więcej środków na połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)