Google Chrome 1.0 coraz bliżej

Google Chrome 1.0 coraz bliżej
Źródło zdjęć: © Google

11.12.2008 15:03, aktual.: 11.12.2008 16:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Według najnowszych informacji, pochodzących prosto z firmy Google, finalna wersja przeglądarki Chrome trafi na rynek szybciej niż można się było tego spodziewać.

Wiadomość o zbliżającej się premierze finalnej wersji przeglądarki Chrome została przekazana przez Marissę Mayer, wiceprezes firmy Google. W wywiadze dla Le Web - http://leweb.net powiedziała ona, że Google Chrome wychodzi z fazy beta i stabilnej wersji produktu można spodziewać się na początku przyszłego roku. Potwierdziła tym samym słowa innego przedstawiciela zarządu firmy. Sundar Pichai, wiceprezes Google, w rozmowie z dziennikarzem The Times zapowiadał bowiem, że przeglądarka trafi na rynek już w styczniu 2009 roku. Będzie prawdopodobnie dołączana również do nowych komputerów. Początkowo Internauci uzyskają dostęp do finalnej wersji dla systemu Windows. Edycje przeznaczone dla systemów Mac i Linux powinny zostać opublikowane w pierwszej połowie 2009 roku.

Pierwsza wersja testowa Chrome'a została wydana we wrześniu br. i szybko zyskała popularność wśród Internautów na całym świecie, odbierając m.in. 1 % rynku Firefoksowi.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także