Elon Musk zapowiada Spotify w autach Tesli. Tym razem dla Ameryki Północnej

Elon Musk zapowiada Spotify w autach Tesli. Tym razem dla Ameryki Północnej
Źródło zdjęć: © Youtube.com | You tube, mat.Tesla
Arkadiusz Stando

10.07.2019 12:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Elon Musk lubi przekazywać nowe smaczki dotyczące jego firm za pomocą Twittera. Tak było i tym razem. Za pomocą dwóch znaków dał nam znak, że Spotify trafi także do Tesli w USA.

Elon Musk zapytany na Twitterze, czy istnieje szansa na dodanie aplikacji Spotify do oprogramowania Tesli odpowiedział: "Ok". Krótko i na temat. Teoretycznie nie można byłoby uznać takiego tweeta za potwierdzenie, ale jak znamy Elona Muska, to właśnie w ten sposób przekazuje on oficjalne newsy. Bez owijania w bawełnę.

W Europie auta Tesli od lat posiadają już opcję korzystania z aplikacji Spotify. W Stanach Zjednoczonych właściciele aut firmy Elona Muska dotychczas mieli do dyspozycji jedynie "Slacker" - darmowe radio internetowe. Wielu użytkownikow Tesli nie było zadowolonych ani ze sposobu działania aplikacji, ani dostępnej w niej zawartości.

Szef Tesli wielokrotnie był już "zaczepiany" na Twitterze w kwestii wprowadzenia Spotify do aut. Tym razem jednak Amerykanie dostali oficjalne potwierdzenie od Elona Muska.

Post Elona Muska na Twitterze

Właściciel Tesli wolą Spotify niż Slacker

Auta od Elona Muska w USA nie posiadają jeszcze Spotify. Właściciele mają do dyspozycji radio internetowe - Slacker. Wielokrotnie zostało już krytykowane w sieci. Slacker przede wszystkim posiada bardzo niewielką bibliotekę.

Wielu użytkowników zamiast korzystać ze zintegrowanej aplikacji Slacker, wolało podłączać smartfona do samochodu za pomocą Bluetootha i przesyłać muzykę strumieniowaną ze Spotify. To jednak dosyć uciążliwe, i także niebezpieczne. Korzystanie ze smartfona podczas jazdy samochodem, również autonomicznym, to nienajlepszy pomysł.

Źródło: Electrek

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)