Trwa ładowanie...
d3drrg7
Gadżety

Dysk twardy specjalnie do telewizorów Smart TV

WD zaprezentowało niewielki napęd do zastosowań multimedialnych. Nowy dysk ma uprościć przechowywanie i odtwarzanie programów telewizyjnych w telewizorach z funkcją nagrywania na urządzenie z portem USB.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dysk twardy specjalnie do telewizorów Smart TV
(Materiały prasowe)
d3drrg7

Dyski są dostępne w wersjach o pojemności 50. GB i 1 TB i zostały zaprojektowane z myślą o nagrywaniu i odtwarzaniu programów; wyposażono je w funkcję szybkiej korekcji błędów i obsługę ciągłego strumieniowania, dzięki czemu są one w stanie wiernie zarejestrować obraz oraz płynnie odtwarzać nagrany materiał. Ponadto urządzenia My Passport AV-TV zużywają mniej prądu i nie nagrzewają się.

Urządzenia obsługują standard USB 3.0. co znacznie usprawnia rejestrowanie wielu strumieni w jakości HD jednocześnie. Ta funkcja będzie bardzo przydatna dla użytkowników, którzy chcieliby podłączyć My Passport AV-TV do telewizora z dwoma tunerami. W ten sposób można nagrywać programy z dwóch różnych kanałów jednocześnie lub oglądać zarejestrowany wcześniej program, nagrywając w tym samym czasie inny.

Napęd można montować na tylnej obudowie telewizora (za pomocą standaryzowanego mocowania dołączonego do zestawu), ustawić pionowo na dołączonym stojaku lub ułożyć poziomo, aby zmaksymalizować przepływ powietrza i zmniejszyć wpływ ciepła wydzielanego przez inne urządzenia na dysk twardy.

*Ceny: 500 GB - 280 zł, 1 TB - 350 zł. *

Telewizory w atrakcyjnych cenach! Kliknij i sprawdź oferty!

d3drrg7

Podziel się opinią

Share

d3drrg7

d3drrg7