Dotykowy maratończyk: Microsoft Explorer Touch Mouse

Dotykowy maratończyk: Microsoft Explorer Touch Mouse

Dotykowy maratończyk: Microsoft Explorer Touch Mouse
29.08.2011 12:28, aktualizacja: 29.08.2011 12:43

Microsoft poszerzył swoją linie myszy dotykowych z serii Touch o kolejne urządzenie: Explorer Touch Mouse. Myszkę wyróżnia między innymi długi czas pracy na bateriach, wynoszący nawet 18 miesięcy.

Explorer Touch Mouse to już trzecia, po Arc Touch Mouse i Touch Mouse, mysz firmy Microsoft, w której do sterowania wykorzystano dotyk i zminimalizowano liczbę elementów mechanicznych.

Explorer Touch Mouse posiada specjalny dotykowy pasek przewijania, zastępujący tradycyjne kółko i umożliwiający przewijanie zarówno w pionie, jak i w poziomie. Takie rozwiązanie pozwala na swobodne zarządzanie stronami internetowymi, zdjęciami oraz dokumentami.

Obraz
© (fot. Microsoft)

W nowej myszy Microsoft wykorzystano także technologię BlueTrack, która umożliwia pracę myszy na niemal każdej powierzchni.

Dzięki zastosowaniu nowych energooszczędnych układów scalonych w sercu myszy oraz technologii LED w BlueTrack wydłużono czas pracy myszy na jednym zestawie baterii aż do 1. miesięcy.

Do bezprzewodowej myszy załączony jest nano-odbiornik USB typu Snap-in, który można umieścić w porcie USB i pozostawić tam, nawet w trakcie podróży.

Mysz dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych: czarnej, czerwonej, wiśniowej i szarej.

Główne cechy:
• Pasek dotykowy z możliwością pionowego i poziomego przewijania pozwala, za pomocą pojedynczych ruchów palców
• Funkcjonalność na jednym zestawie baterii aż do 18 miesięcy
• Technologia BlueTrack
• Pięć programowalnych przycisków
• Bezprzewodowa technologia 2,
• Nano-odbiornik USB typu Snap-in,
• Dwukolorowy wskaźnik poziomu zużycia baterii

Explorer Touch Mouse będzie dostępna we wrześniu 2011 roku w cenie 149 PLN. Explorer Touch Mouse współpracuje z systemami Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows XP oraz Mac OS X v.10.4–10.7.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)