Desk Pets - niesamowite roboty na biurko

Desk Pets - niesamowite roboty na biurko

Desk Pets - niesamowite roboty na biurko
Źródło zdjęć: © WP.PL
02.09.2010 14:24, aktualizacja: 09.09.2010 13:44

Firma Desk Pets International zaprezentowała szereg miniaturowych robotów RC, które maja za zadanie uprzyjemnić nam czas spędzony przy biurku. Gadżety odznaczają się interesującym wyglądem...

Firma Desk Pets International zaprezentowała szereg miniaturowych robotów (w tym RC), które maja za zadanie uprzyjemnić nam czas spędzony przy biurku. Gadżety odznaczają się interesującym wyglądem oraz ciekawym sposobem poruszania się. Aktualnie w ofercie znajdują się cztery biurkowe roboty – Solar Pet Rock, GoBot, Skitterbot oraz TrekBot. Wszystkie dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych.

Solar Pet Rock jak sama nazwa skazuje wykorzystuje energię odnawialną. Robot posiada wbudowaną baterię słoneczną.

*GoBot *jest to skaczący robot sterowany za pomocą kontrolera, który pełni również funkcję ładowarki. Aby gadżet podskoczył wystarczy wcisnąć przycisk. 3. minut ładowania wbudowanej baterii pozwoli na kilkaset skoków.

*Skitterbot *jest to, jak zapewnia producent, najszybszy robot zabawka wyposażony w kończyny. Gadżet w zaledwie sekundę, potrafi pokonać dystans około 3. cm. Całość sterowana jest za pomocą kontrolera z pięcioma przyciskami, który pełni również funkcję ładowarki. 30 minut ładowania wbudowanej baterii zapewni 15 minut zabawy.

*TrekBot *to chyba najbardziej zwariowany robot w ofercie Desk Pets International. Został wyposażony w owalne koła oraz wbudowaną baterię. Tak jak w przypadku Skitterbot, sterowany jest kontrolerem/ładowarką z pięcioma przyciskami, a 3. minut ładowania zapewni 15 minut zabawy.

Producent podaje, że robot GoBot dostępny jest już w sprzedaży w kanadyjskim sklepie The Source.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)