Darmowe rozmowy za granicę z MO-Call

Darmowe rozmowy za granicę z MO‑Call

Darmowe rozmowy za granicę z MO-Call
Źródło zdjęć: © Mo Call
18.07.2008 16:17

Morodo Ltd., firma dostarczająca MO-Call, usługę tanich rozmów międzynarodowych bezpośrednio z komórki, poinformowała o przedłużeniu promocji, w której wszyscy nowi użytkownicy otrzymują darmowy kredyt na przetestowanie usługi

Morodo Ltd., firma dostarczająca MO-Call, usługę tanich rozmów międzynarodowych bezpośrednio z komórki, poinformowała o przedłużeniu promocji, w której wszyscy nowi użytkownicy otrzymują darmowy kredyt na przetestowanie usługi.

Aby otrzymać 2.5 GBP, 3.5 Euro lub USD 5.0. na rozmowy za granicę, trzeba zarejestrować się w serwisie www.mo-call.pl , ściągnąć darmową aplikację MO-Call korzystając z zakładki download, a następnie aktywować oprogramowanie na swoim telefonie komórkowym.

Dzięki gratisowemu kredytowi można dzwonić bez konieczności doładowania konta. 2.5 GBP, 3.5 Euro czy USD 5.00. (w zależności od kraju, w którym mieszkamy) umożliwi kilka godzin połączeń z zagranicznymi numerami. Aplikacja przekierowuje rozmowy do sieci Morodo i łączy je z zagranicznym numerem po znacznie niższych kosztach.

Darmowy kredyt może zostać wykorzystany nie tylko na rozmowy międzynarodowe, co jest możliwe dzięki usłudze MO-Call Home, ale również na zaoszczędzenie na roamingu, co umożliwia MO-Call World.

Podróżujący którzy chcą zminimalizować koszty roamingowe, powinni wybrać tryb MO-Call World, a następnie wprowadzić zagraniczny numer, z którym chcą się połączyć oraz lokalny numer stacjonarny lub komórkowy, z którym rozmowa ma zostać połączona. Za pomocą sieci Morodo rozmowa zostanie przeprowadzona między wybranymi numerami po znacznie niższych kosztach.

Nowa usługa działa na ponad 100. modelach telefonów komórkowych i jest kompatybilna z technologią Symbian, Java, Windows Mobile oraz RIM (Blackberry). Za pomocą MO-Call Home można dzwonić zarówno na telefony stacjonarne, jak i komórkowe do ponad 200 krajów świata. Oprogramowanie MO-Call zostało stworzone przez pekiński oddział Morodo.

MO-Call umożliwia tanie rozmowy międzynarodowe bez konieczności zmiany karty SIM, sieci, modelu telefonu, a także bez zmiany nawyku konsumenta, ponieważ aplikacja, raz zainstalowana na telefonie, pozwala na wybieranie numeru bezpośrednio z listy kontaktowej lub z wykazu ostatnich rozmów.

Stawki za rozmowy międzynarodowe wykonane w usłudze MO-Call Home lub MO-Call World można znaleźć na stronie www.mo-call.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)