Chill - nalewak, który schłodzi wino

Chill - nalewak, który schłodzi wino
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.12.2013 11:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Utrzymanie wina w odpowiedniej temperaturze, aż do całkowitego opróżnienia butelki nie jest rzeczą prostą. Albo musimy po każdym napełnionym kieliszku odkładać je w chłodne miejsce, albo zastosować ten sprytny gadżet. Wystarczy włożyć ten gadżet do zamrażarki na około dwie godziny, a następnie umieścić go w szyjce butelki.

Utrzymanie wina w odpowiedniej temperaturze, aż do całkowitego opróżnienia butelki nie jest rzeczą prostą. Albo musimy po każdym napełnionym kieliszku odkładać je w chłodne miejsce, albo zastosować ten sprytny gadżet.

Wystarczy włożyć ten gadżet do zamrażarki na około dwie godziny, a następnie umieścić go w szyjce butelki. Dolna część działa na tej samej zasadzie, co wkłady do lodówek turystycznych. Zamrożona w środku ciecz doskonale schładza zawartość butelki. W górnej części zainstalowany jest wygodny nalewak z korkiem. Trunek nie tylko pozostanie chłodny, ale również nie zwietrzeje i nie będzie wyciekać. Gadżet dostępny jest w czterech kolorach widocznych na zdjęciu.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)