Certyfikat AutoMapy dla smartfonów HTC

Certyfikat AutoMapy dla smartfonów HTC

11.06.2008 11:40, aktual.: 30.07.2008 11:42

Firma HTC otrzymała certyfikat producenta AutoMapy dla kilku smartfonów z wbudowanym odbiornikiem GPS. Urządzenia HTC przeszły pomyślnie wszystkie rygorystyczne testy
producenta programu AutoMapa® i otrzymały tym samym certyfikat
zgodności z oprogramowaniem, co daje gwarancje, że wszystkie kolejne
wersje AutoMapy będą pracować poprawnie z tymi urządzeniami

Firma HTC otrzymała certyfikat producenta AutoMapy dla kilku smartfonów z wbudowanym odbiornikiem GPS. Urządzenia HTC przeszły pomyślnie wszystkie rygorystyczne testy producenta programu AutoMapa i otrzymały tym samym certyfikat zgodności z oprogramowaniem, co daje gwarancje, że wszystkie kolejne wersje AutoMapy będą pracować poprawnie z tymi urządzeniami.

„_ Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników HTC, którzy cenią sobie mobilność i funkcjonalność urządzeń, dokładamy wszelkich starań, by nasze urządzenia obsługiwały jak najszerszą gamę popularnych aplikacji. Teraz użytkownicy naszych telefonów będą mogli korzystać z jednego z najpopularniejszych w Polsce programów do nawigacji satelitarnej. _” – powiedział Tomasz Leśniak, HTC Area Manager East Europe.

Certyfikat AutoMapy otrzymały modele P3470.

Wykorzystanie programu AutoMapa wnosi szereg usprawnień do urządzeń typu PDA, z których korzystają nie tylko kierowcy, ale również posiadacze rowerów, czy osoby przemieszczające się po szlakach turystycznych. Dzięki trójwymiarowym wizualizacjom budynków, które doskonale odwzorowują przestrzeń, korzystanie z nawigacji staje się łatwe i precyzyjne. Usprawnienia, jakie wprowadzono do wizualizacji map - automatyczne dostosowanie liczby przekazywanych kierowcy komunikatów do prędkości jazdy sprawia, że nawigacja jest płynna, a grafika szybko odświeżana. Plany z trójwymiarowymi wizualizacjami budynków dostępne są obecnie dla 34 największych miast Polski.

AutoMapa od pięciu lat jest niekwestionowanym liderem innowacyjności i jakości systemów nawigacyjnych. Umożliwia niezwykle precyzyjną nawigację zarówno po polskich, jak i europejskich drogach. Jako jedyna spośród dostępnych na rynku rozwiązań zawiera dokładne punkty adresowe budynków w Polsce. Ponad 100 tysięcy miejscowości i ponad 220 tysięcy dokładnie opisanych Punktów Użyteczności Publicznej (POI), dzięki którym odnajdziemy niemal każdą stację benzynową, bankomat czy klub. Unikatowe, trójwymiarowe wizualizacje budynków sprawiają, że orientacja w terenie nigdy nie była tak prosta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)