Całkowicie dotykowa mysz Logitech Touch Mouse M600

Całkowicie dotykowa mysz Logitech Touch Mouse M600
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

09.02.2012 14:09, aktual.: 09.02.2012 15:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Logitech zaprezentował dziś Logitech Touch Mouse M600, optyczną myszkę z powierzchnią dotykową, która pozwala na intuicyjne nawigowanie komputerem. To już drugie na rynku (po myszce Microsoft) urządzenie, które wykorzystuje panel dotykowy na całej powierzchni myszki, aby ułatwić pracę z komputerem.

*Logitech zaprezentował dziś Logitech Touch Mouse M600, optyczną myszkę z powierzchnią dotykową, która pozwala na intuicyjne nawigowanie komputerem. To już kolejne na rynku (po myszce Microsoft i Apple)
urządzenie, które wykorzystuje panel dotykowy na całej powierzchni myszki. *

Aby przewijać, przesuwać czy surfować po sieci, wystarczy jeden dotyk Logitech Touch Mouse M600. Zastosowana w myszce technologia Logitech Flow Scroll pozwala na płynne przewijanie – podobnie jak na dotykowych ekranach smartfonów. Aby płynnie przeglądać strony internetowe czy dokumenty, wystarczy przesunąć palcem po powierzchni dotykowej.

Dzięki oprogramowaniu Logitech SetPoint, które pozwala redefiniować powierzchnię kilkania, urządzenie jest przeznaczona zarówno dla osób prawo- jak i leworęcznych. Myszka łączy się z komputerem bezprzewodowo dzięki zastosowaniu techonlogii Logitech Unifying. Niewielki odbiornik USB pozwala podłączyć do komputera sześć kompatybilnych urządzeń, bez wymiany odbiorników nano lub poświęcenia kolejnego portu USB.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Myszka Logitech Touch Mouse M60. została nominowana do nagrody International CES Innovations 2012 Design and Engineering w kategorii urządzenia peryferyjne.

Cena: 310 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)