Apple iPhone 7 - nie będzie rewolucji

Apple iPhone 7 - nie będzie rewolucji
Źródło zdjęć: © chip.pl

22.06.2016 00:27, aktual.: 22.06.2016 12:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Plotki o kolejnej generacji smartfonów Apple są w tym roku utrzymane raczej w spokojnym tonie - powodem jest brak poważnych różnic z poprzednikiem.

Anonimowe źródła, na które powołuje się portal Wall Street Journal twierdzą, że Apple iPhone 7 będzie w gruncie rzeczy lekko odświeżonym iPhonem 6, w którym inżynierowie Apple postanowili zlikwidować port słuchawkowy Jack. Oprócz tego "siódemka" ma otrzymać nieco zmodyfikowaną konstrukcję anteny oraz nową opcję kolorystyczną do wyboru (WSJ twierdzi, że nowym kolorem będzie "deep blue", czyli ciemniejszy odcień niebieskiego).

Te same źródła twierdzą również, że wszyscy którzy oczekują od Apple rewolucji, powinni poczekać na kolejną, po iPhone 7, generację smartfonów Apple, która pojawi się w 2017 roku. Ma być to pierwsza generacja z wyświetlaczem typu OLED i bez przycisku Home, z czujnikiem Touch ID umieszczonym bezpośrednio pod wyświetlaczem. iPhone z 2017 roku projektowany jest w taki sposób, aby w jak najlepszym stopniu wyglądał jak jednolity kawałek szkła - bez zbędnych przycisków i innych "przeszkadzajek".

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: iPhone 7: nie spodziewajcie się rewolucji

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)