Trwa ładowanie...
d35rzc9

Apple iOS: najnowsza aktualizacja blokuje iPady Pro

Po najnowszej aktualizacji systemu operacyjnego ich urządzenia zamieniają się w przyciski do papieru
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Apple iOS: najnowsza aktualizacja blokuje iPady Pro
(mat. prasowy)
d35rzc9

Spora grupa użytkowników najnowszego iPada Pro ma poważny kłopot. Po najnowszej aktualizacji systemu operacyjnego ich urządzenia zamieniają się w przyciski do papieru. Korzystający z tabletu, po zainstalowaniu najnowszej wersji systemu operacyjnego za pomocą opcji „over the air”, widzą komunikat o konieczności podłączenia iPada do programu iTunes. Niestety wykonanie polecenia sytemu nic ni daje, wyświetla się jedynie komunikat o błędzie 56.

Przeszukując bazę błędów Apple okazuje się, że „Błąd 56”. odnosi się nie do oprogramowania, a jedynie do problemów z hardware . Zaleca się sprawdzić czy na komputerze jest zainstalowana najnowsza wersja iTunes, czy nie występują problemy z aplikacjami firm trzecich, bądź w końcu z kablem USB. Niestety rozwiązanie, bądź sprawdzenie tych podpowiedzi nie daje rezultatu. W takim wypadku Apple zaleca kontakt z AppleCare.
Prawdopodobnie niebawem pojawi się kolejna aktualizacja systemu, która rozwiąże problem z zablokowanym urządzeniem. Nie zmienia to jednak faktu, że to kolejna w ostatnim czasie wpadka amerykańskiego Giganta.

d35rzc9

Podziel się opinią

Share
d35rzc9
d35rzc9
Więcej tematów